درباره ما

زبان انگلیسی


مجموعه کاشی و سرامیک بای می (Tile By Me ) در سال 1378 با هدف تولید و توزیع محصولات با کیفیت و پیشرو در ارائه برترین و به روزترین طرح های موجود درحوزه کاشی و سرامیک پا به عرصه نهاد. مجموعه بای می همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان گرامی در صنعت ساختمان بر آن شد به منظور وسعت تنوع محصولات با همیاری تولید کنندگان مطرح بتواند تمام نیاز های شما عزیزان را برآورده نماید.

مجموعه بای می همواره سعی در به کارگیری بهترین متخصصین حوزه طراحی و گرافیکی نموده است تا هم قدم با کارخانه های اسپانیایی و ایتالیایی حرکت نماید. همچنین تیم  R&D بای می نیز به طور مداوم در پی ارتقا کیفی کلیه خدمات و محصولات مجموعه میباشند تا بتوانند شعار ” ایده هایت را خلق کن ، کاشی ایده هات با من ” را تحقق بخشند. صداقت در فروش و مشتری مداری از مهمترین اهداف مجموعه میباشد و همراهی کامل حتی در مراحل نصب از وظایف تیم پشتیبانی میباشد.

مجموعه بای می مفتخر است که 4 برند تولیدی در حوزه کاشی و سرامیک با نام های کلاسیک (کارخانه آپادانا) ، بست تایل (کارخانه الوند) ، لوکس می (کارخانه الوند) ، لاریس (کارخانه عقیق) را توسط متخصصین و طراحان مجرب خود تولید و در کل ایران توزیع نماید. همچنین نمایندگی از کمپانی اسپانیایی به نام سروکوارنتا و نمایندگی انحصاری از برند های فخار رفسنجان و لوتوس را در تهران داشته تا بتواند کاملترین مجموعه در حوزه کاشی و سرامیک را در ایران به نام خود ثبت نماید.

مجموعه بای می دارای چندین فروشگاه و دفاتر فروش در تهران میباشد و برای اولین بار در صنعت کاشی و سرامیک در سال 1399 اقدام به اعطای نمایندگی فرانچایزی به شهر های دیگر نمود. مجموعه بای می در حال حاضر دارای بیش از 120 عامیلیت فروش در تهران و دیگر شهرهای ایران میباشد و توزیع کنندگی محصولات به فروشگاه های سراسر ایران را بر عهده دارد.

مجموعه بای می از سال 1389 صادرات محصولات خود را به کشور های همسایه و حوزه خلیج فارس آغاز نمود و توانست در سال های 1391 و 1392 به عنوان یکی از صادرکنندگان برتر صنعت کاشی و سرامیک برگزیده شده تا محصولات با کیفیت ایرانی را به خانه های دیگر ملیت ها نیز صادر نماید.سال 1401
اعطای اولین نمایندگی فرانچایز کاشی و سرامیک در ایران


تاسیس چهارمین برند تولیدی کاشی با نام تجاری جگوار
سال 1400سال 1399


آغاز دوباره همکاری مجموعه با کارخانه کاشی نائین


تولید اسلب 100 × 100 نانو پولیش با همکاری کارخانه الوند به عنوان دومین تولید کننده ابعاد بزرگ در ایران
سال 1398سال 1396


آغاز همکاری با شرکت سراکوارنتا رایکا اسپانیا به عنوان نمایندگی رسمی


شروع همکاری با کارخانه فخار رفسنجان به عنوان نماینده انحصاری در استان تهران
سال 1394سال 1392


تاسیس سومین برند تولیدی مجموعه با نام بست تایل با همکاری کارخانه الوند


شروع همکاری در پخش و توزیع با کاشی لوتوس الوند در استان تهران

سال 1391سال 1390

تغییر نام تجاری مجموعه به تایل بای می


تاسیس دومین برند مجموعه با نام تجاری کاشی لاریس با همکاری کارخانه عقیق


سال 1389
سال 1386


تاسیس برند کاشی کلاسیک با همکاری کارخانه آپادانا به عنوان اولین برند تولیدی مجموعه


شروع نمایندگی انحصاری کاشی نایین در تهران و البرز به مدت 8 سال

سال 1384سال 1384


شروع همکاری با کارخانه های اروپایی و اخذ نمایندگی کاشی ونوس و میجارس اسپانیا در ایران به مدت 6 سالآغاز همکاری با شرکت شیمی ساختمان تا به امروز به عنوان نمایندگی استان تهرانسال 1381سال 1380آغاز همکاری با کارخانه گرانیت شیرکوه یزد و کاشی سامان به مدت 4 سالآغاز همکاری با کارخانه کاشی کویر یزد به مدت 5 سال


سال 1379

سال 1378


تاسیس مجموعه با نام الهامی گروپ