کاشی بین کابینتی | کاشی آشپزخانه | قیمت کاشی بین کابینت

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی سایز 20×10

 

این ابعاد پرکاربرد ترین سایز کاشی برای آشپزخانه و بین کابینت میباشد. پرفروش ترین طرح این دسته کاشی روبین میباشدکه با تلفیق مدرنیته و نوستالژی ، حس خوبی را در آشپزخانه القا میکند.

کاشی بین کابینت 10 در 20 کابینتی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه سایز 30×30

 

از گذشته کاشی با سایز مربعی 30 سانتی متری برای مصارف بین کابینت و آشپزخانه کاربرد داشته است. امروزه با ورود چاپ دیجیتال تنوع و جنس این کاشی ها به روز شده و بدین سبب طرح های ماربل و کلکته نیز با این ابعاد تولید میگردد.

کاشی بین کابینت 30 در 30 کابینتی آشپزخانه

کاشی بین کابینتی سایز 120×60

 

در طراحی مدرن برای فضای بین کابینت از ابعاد 60 در 120 استفاده میگردد. استاندارد فضای بین کابینت 60 سانتی متر میباشد و سرامیک با ابعاد 60 سانتی متر باعث یک دست شدن فضا کابینت میشود. سرامیک با لعاب مات و پولیش برای بین کابینت بسیار جذاب و مدرن میباشد.

قیمت کاشی بین کابینتی و قیمت کاشی آشپزخانه

 

کاشی بین کابینتی بر اساس سایز و لعاب قیمت گذاری میشود. کاشی های سایز کوچک و یا به اصطلاح مینیاتوری (سایز 10 در 20) از حدود 255 هزار تومان بر اساس متر شروع میشود. سرامیک های سایز بزرگ که برای بین کابینت استفاده میشود از حدود قیمت 190 تومان شروع میشود و بنا به لعاب و طرح دسته بندی میشود.
مجموعه تایل بای می تولیدکننده محصولات فوق و یا نمایندگی انحصاری فروش آن ها را بر عهده دارد و به دلیل نوسانات بازار از درج قیمت در سایت معذوریم. جهت سفارش محصولات و یا استعلام قیمت با شماره های مجموعه میتوانید در ارتباط باشید.همکاران ما در بخش فروش مشاوره رایگان در زمینه دیزاین و انتخاب محصولات در اختیار شما عزیزان قرار میدهند. جهت اطلاع از قیمت هر کدام از محصولات با کارشناسان فروش ما تماس برقرار نمایید.

کاشی بین کابینتی یا کاشی آشپزخانه چیست ؟

 

یکی از مهمترین فضاهای داخلی ساختمان قطعا آشپزخانه است . چرا که هم در معرض دید قرار دارد و هم پر کاربرد در بین فضای ساختمان میباشد . از این رو طراحی کابینت و کاشی بین کابینت از اهمیت بالایی برخوردار است . شاید برای بیشتر شما انتخاب کاشی آشپزخانه مناسب برای بین کابینت سخت باشد و این سوال برای شما بوجود بیاید که چه طرحهایی برای بین کابینت مناسب تر است . در کل آیا کاشی بین کابینتی یا کاشی اشپزخانه در بازار بصورت تخصصی موجود میباشد یا خیر ؟
لازم است بدانید ابعاد استاندارد بین کابینت 60 سانتیمتر میباشد که کاشی و سرامیک تایل بای می طبق این استاندارد محصولات خود را ارائه میدهد و کلیه طرح های مورد بحث این بر این مبنا توضیح داده میشود . همچنین لازم به ذکر است که قیمت کاشی بین کابینتی معمولا بر اساس متراژ مشخص میشود.
فروشگاه کاشی و سرامیک تایل بای می در طول سالها فعالیت خود توانسته با طرح های مختلف در ابعاد گوناگون سبد کاشی اشپزخانه خود را تکمیل نماید تا گزینه های متعددی برای شما عزیزان فراهم کند.

کاشی بین کابینتی با سایز 20×10

 

بدون شک یکی از پرفروش ترین محصولات طراحی شده توسط کاشی و سرامیک تایل بای می در زمینه کاشی بین کابینتی ، طرح های 10 در 20 تولیدی کاشی فخار میباشد که استقبال چشمگیری از آن در سال 1399 و 1400 شده و باز از بین طرح های تولید شده طرح روبین سفید ، روبین مشکی و آریستا کلکته از پرفروشترین طرح های 20/10 در بازار میباشد چراکه با طراحی قالب آجری و سایز کوچک ، جلوه بسیار زیبایی به فضای آشپزخانه شما میدهد . از طرح های دیگر میتوان آریستا کرم ، آریستا طوسی ، ویتا سفید ، ویتا سبزآبی، ویتا آبی ، زارا وود و زارا آنتیک نام برد .

کاشی آشپزخانه با سایز 15×15

 

به تازگی کاشی سرامیک تایل بای می به سبد خود ابعاد 15×15 را در تولیدات خود اضافه نموده که با طرح ریالتو در 5 رنگ کرم ، بژ ، قهوه ای ، طوسی ، آبی ، با دو گل متری و موراکو در 2 رنگ با گل متری تولید و به بازار عرضه کردیم . در مورد طرح ریالتو از دسته طرح های ماربل با در گل متری طرح مراکشی و طرح هندسی طراحی شده که قابلیت نصب در دیوار و کف را دارد و به شما در طراحی بسیار کمک میکند که دیگر دغدغه ست کردن کف و دیوار را نداشته باشید . طرح موراکو از دسته طرح های سمنتی یا سرامیک طرح بتن که این کار هم دو منظوره بوده و در کف و بدنه قابل نصب میباشد . گل متری طرح موراکو طرح آبی سنتی بوده و جلوه بسیار زیبا و نوستالژی برای شما به همراه دارد.

کاشی آشپزخانه با سایز 30×30

 

از قدیم این سایز جزو طرح های مصرفی برای بین کابینت و کف آشپزخانه بوده . در کاشی و سرامیک تایل بای می طرح های بسیاری در این سایز تولید و ارائه میشود . طرح دنیسا در 4 رنگ با گل متری مراکشی از پر فروش ترین طرح  های این برند میباشد که تولیدی کاشی الوند است . طرح تالیسما در دو رنگ کرم و بژ با گل متری طرح مراکش تولیدی کاشی فخار و طرح آتلیر با رنگ طوسی پتینه با گل کتری گرانژ تولید کاشی فخار با طراحی فوق العاده از طرح های 30/30 تولیدی در کاشی و سرامیک تایل بای می میباشد .

کاشی آشپزخانه با سایز 90×30

 

تک گل داکوتا در دو رنگ طلایی و نقره ای تولیدی مشترک کاشی لوتوس الوند و سرام آرا از طرح های مورد استقبال مشتریان برای نصب در بین کابینت میباشد . البته از استراکچر های موجود در تولیدات کاشی تایل بای می مانند اوریزنتی تولید کاشی الوند ، لاتزیو ، کویین ، آرتیک در کاشی فخار نیز میتوانید برای بین کابینت استفاده کنید .

سرامیک بین کابینت با سایز 120×60

 

یکی از سایز های بروز و مدرن همین سایز میباشد که طراحان از نوع پولیش و مات آن برای بین کابینت به عنوان طرح مدرن استفاده میکنند . طرح های سروکوارنتا با لعاب مات و پولیش ، طرح های مات و پولیش تکسرام ، کاشی فخار و کاشی کلاسیک برند کاشی آپادانا از سرامیک های موجود در کاشی تایل بای می میباشد که قابل ارائه به شما عزیزان است .

  تمام تلاش مجموعه کاشی و سرامیک تایل بای می ، محقق شدن شعار ایده از شما کاشی از ما ، است .