شیمی ساختمان | نمایندگی شیمی ساختمان در تهران

شیمی ساختمان کارخانه
شیمی ساختمان از قدیمی ترین کارخانه های تولیدی انواع محصولات شیمی و فرآورده های صنعتی در ایران میباشد. مجموعه تایل بای می از سال 87 نمایندگی شیمی ساختمان در تهران را به خصوص در زمینه محصولات چسب کاشی و چسب بتن و افزودنی های رایج در صنعت ساختمان سازی را به همراه دارد. کیفیت محصولات شیمی ساختمان زبان زد عام و خاص میباشد و دائما در حال به روز رسانی محصولات خود هستند.
مجموعه تایل بای می در ابتدا نمایندگی شیمی ساختمان در شرق تهران را به عهده داشت و پس از مدتی با توجه به شناختی که مجموعه ما از بازار کاشی و سرامیک داشت توانست پخش و توزیع محصولات را وسعت بخشد. از سال 93 توانستیم نام نمایندگی شیمی ساختمان در تهران را از آن خود کنیم و به یکی از نماینده های مسئولیت پذیر و متعهد شیمی ساختمان شناخته شویم.

محصولات پر فروش شیمی ساختمان در صنعت کاشی و سرامیک

چسب کاشی

چسب-کاشی-خمیری-AK5-12-کیلو

چسب بتن

چسب بتن sa12 بتون sa 12

ویدئو معرفی

 

در ویدئو زیر میتوانید به صورت اجمالی با برند این برند محبوب شیمی آشنا شوید.

شیمی ساختمان : تولد برند

شیمی ساختمان از سال 1350 شروع به کار نمود. از دهه 70 شروع به تولید چسب کاشی و چسب بتن کرد و به سرعت توانست نظر معماران و نصاب های کاشی را به خود جلب نماید زیرا که کیفیت عالی با قیمت مناسب تلفیق شده بود. این شرکت به مدت دو دهه یکه تاز تولید چسب کاشی و بتن در ایران بود و کم کم رقابت این برند با برند های نوپا شروع شد.
تیم R&D شیمی ساختمان کیفیت چسب ها را مدام به روز میکنند و سعی در تولید محصولات با کیفیت تر دارند. ورود چسب ها BK نقطه عطفی در بخش فرآورده های کاشی بود. با ورود سرامیک های پرسلان که جذب آب کمتری نسبت به کاشی داشتند ، تحولی دیگر در صنایع شیمی اتفاق افتاد و چسب های BK2 و SA6 و SA12 با نام این برند وارد بازار کاشی و سرامیک شد.
این شرکت به طور مداوم همراه با صنایع تولیدی کاشی و سرامیک بوده و مطابق با نیاز روز محصولات جدید تولید میکند تا نیاز بازار را رفع نماید.
به علت محبوبیت این برند بعضی از سودجویان محصولات بی کیفیت خود را با بسته بندی این شرکت تولید میکنند و از نام برند شیمی ساختمان سو استفاده میکنند. همواره در خرید محصولات شیمی ساختمان به اصالت کالا دقت نمایید و از نمایندگی های رسمی خرید نمایید.
کارخانه شیمی ساختمان

نمایندگی شیمی ساختمان در تهران : پر فروش ترین محصولات

 

شیمی ساختمان محصولات متعددی دارد و هر نمایندگی شیمی ساختمان در تهران محصولات متفاوتی را به صورت انبار دارد و مابقی محصولات را در صورت نیاز مشتری ، برای او فراهم میکند. در واقع محصولات نماینده شیمی ساختمان میتواند از دیگر نماینده متفاوت باشد.
محصولات چسب کاشی و چسب بتن برای مصارف نصب کاشی و سرامیک بر روی سطوح مختلف استفاده میشود. این دو دسته محصول پر فروش ترین محصولات شیمی ساختمان در مجموعه ما میباشد. مجموعه ما مشاوره رایگان پیرامون خرید محصولات چسب شیمی ساختمان را به صورت رایگان در اختیار مشتریان و همکاران عزیز قرار میدهد.

نمایندگی شیمی ساختمان در تهران : نوآوری های شیمی ساختمان

 

همانطور که میدانید در تولیدات جدید در صنعت کاشی و سرامیک پرسلان یکی از محصولات پر فروش و پرکاربرد میباشد که غالبا در ابعاد بزرگ تولید و ارائه میگردد . نکته ای که این مصول را نسبت مصولات مشابه متمایز میکند جذب آب پایین آن میباشد که به   دلیل همین خصوصیت شما میتوانید از آن در فضاهای باز نیز استفاده نمایید .
نکته مهم برای نصب این محصولات با جذب آب پایین استفاده از چسب مخصوص میباشد چراکه به دلیل جذب آب پایین شما نمیتوانید از ملات های رایج در صنعت ساختمان برای نصب استفاده نمایید . شرکت چسب شیمی ساختمان با طراحی دقیق و تحلیل این موضوع محصولی متناسب برای نصب کاشی های پرسلانی نموده است . چسب پودری BK2F  و BK2 مخصوص محصولات پرسلانی تولید گردیده است .
شما میتوانید از چسب پودری BK2 برای نصب محصولات پرسلانی در کف استفاده نمایید . در تولید چسب BK2F   به دلیل استفاده از چسب های بتنی و نیز چسبندگی بیشتر و سریعتر شما حتی میتوانید محصولات پرسلانی را در دیوار و برای بدنه استفاده نمایید . نکته بسایر مهم در تولید این چسب میتوان به نصب اسلب های با ابعاد 240/120 در دیوار اشاره کرد . شرکت چسب شیمی ساختمان در راستای ارتقای صنعت ساختمان جزو اولین و با کبفیت ترین محصولات برای نصب در صنعت ساختمان میباشد .

تائیدیه کیفیت

 

این شرکت کلیه تائیدیه های لازم برای تولید محصولات شیمی را به همراه دارد و بدین گونه توانسته بیش از 8 نمایندگی شیمی ساختمان تهران و بیش از 280 نماینده شیمی ساختمان در ایران را با خود همراه سازد