سرامیک کف | قیمت سرامیک کف | انواع سرامیک کف

سرامیک کف

سرامیک کف با سایز 80×80

 

سرامیک با سایز 80 در 80 از تولیدات به نسبت جدید تر میباشد که به دلیل بزرگ بودن ابعاد سرامیک میتواند فضای مدنظر را بزرگتر نمایش دهد. این سایز در چند سال اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته و تقریبا جایگزین سایز سرامیک های 60 در 60 شده است.

برای مشاهده تمام محصولات سایز 80 × 80 کلیک نمایید

سرامیک کف با سایز 100×100

 

سرامیک های سایز 100 در 100 جزو سرامیک های با ابعاد بزرگ و یا اسلب شناخته میشود و در حال حاضر لقب بزرگترین ابعاد سرامیک کف را به خود اختصاص داده است. سرامیک با ابعاد مذکور برای فضاهای مسکونی و بخصوص تجاری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. خاصیت این سایز بزرگ بودن آن است که باعث کمتر شدن بند بین سرامیک ها میباشد.

برای مشاهده تمام محصولات سایز 100 × 100 کلیک نمایید

سرامیک کف با سایز 120×20

 

سرامیک با سایز 20 در 120 به دلیل شباهت ابعادی با پارکت و طرح چوب را بیشتر به عنوان سرامیک طرح پارکت میشناسیم. کاشی تایل بای می دارای مجموعه کاملی از تنوع سرامیک های طرح پارکت و چوب در ایران میباشد. در قسمت پایین پر فروشترین طرح را آورده ایم و جهت مشاهده کامل محصولات به صفحه سرامیک طرح پارکت مراجعه نمایید.

برای مشاهده تمام محصولات سایز 120 × 20 کلیک نمایید

سرامیک کف با سایز 120×60

 

سرامیک سایز 60 در 120 در سال های اخیر بسیار مورد توجه طراحان قرار گرفته است و طرح های بسیار زیبایی با این سایز تولید میگردد. این ابعاد سرامیک برای کف و دیوار واحد های مسکونی و تجاری و حتی نما و پارکینگ ساختمان استفاده میشود. این سایز جزو پرطرفدار ترین سرامیک های اسلب میباشد که با تنوع مات و پولیش طیف وسیعی از سلیقه ها را پوشش میدهد.

برای مشاهده تمام محصولات سایز 120 × 60 کلیک نمایید

سرامیک کف سایز 60×60

 

سرامیک کف با سایز 60 در 60 از پرکاربردترین و قدیمی ترین ابعاد در ایران میباشد. ابعاد 60 در 60 متداول ترین سرامیک مصرفی طی سالهای اخیر میباشد که با توجه به تولید ابعاد بزرگتر ولی همچنان جزو سایز های پر فروش و اکونومی سرامیک کف میباشد . این ابعاد مناسب برای واحد های کوچک بخصوص برای اتاق های خواب کوچک مورد مصرف قرار میگیرد.

برای مشاهده تمام محصولات سایز 60 × 60 کلیک نمایید

قیمت سرامیک کف :

 

سرامیک عموما بر اساس لعاب و سایز قیمت گذاری میشود. لعاب هر چه براق تر باشد گران تر است و لعاب پولیش (براق ترین لعاب) گران ترین نوع سرامیک در بین دیگر لعاب میباشد. سایز سرامیک نیز هر چه بزرگتر شود سبب گران تر شدن آن میشود. به طور کلی سرامیک کف ایرانی برای آپارتمان و فضای اداری از 136 هزار تومان شروع میشود و تا 250 هزار تومان برای سایز های بزرگ و لعاب پولیش در سبد محصولات تولیدی ما وجود دارد.
سرامیک های کف خارجی ما از برند سروکوارنتا اسپانیا است که نمایندگی آن را در تهران داریم و قیمت سرامیک های کف از 380 هزار تومان تا 520 هزار تومان میباشد.

سرامیک کف : راهنمای خرید

 

یکی از مصالح مصرفی در ساختمان سرامیک کف میباشد که جزو مصالح لوکس ساختمان به حساب می آید . شاید تا به حال برای خرید کاشی یا سرامیک وارد بازار این کالا شده باشید و به دلیل تنوع بالا چه در سایز و چه در طرح و رنگ و لعاب و حتی براساس قیمت سرامیک کف شما دچار سردرگمی شده باشید . برای سهولت در انتخاب و آگاهی بیشتر شما در اینجا میخواهیم به تقسیم بندی سرامیک بپردازیم . از آنجاییکه تقسیم بندی میتواند در سایز ، محل مصرف ، طرح ، رنگ و لعاب سرامیک باشد ما برای سادگی ابتدا به تقسیم بندی ابعادی اشاره کردیم.
در قسمت بالا ما پر مصرف ترین سرامیک های کف را قرار داده ایم و سایز های 30×30 ، 40×120 ، 50×100 و 120×240 نیز دیگر سایز های سرامیک کف میباشد که ما برای سهولت قرار ندادیم. سرامیک کف میتواند بر اساس متراژ محل مصرف نیز تقسیم بندی شود. در قسمت پایین میخواهیم دسته بندی بسیار کاربردی را به شما ارائه دهیم که دیگر نگران انتخاب سرامیک کف نباشید.

جدول راهنمای خرید سرامیک کف

فضا با متراژ بیش از
100 متر

فضا با متراژ بیش از
50 متر

فضاهای با متراژ کمتر از
50 متر

فضای کف حمام و سرویس بهداشتی

در تقسیم بندی کلی ابعاد سرامیک اصولا یا سرامیک کف به صورت مربع و یا مستطیل تولید میگردد . البته سرامیک های شش ضلعی هم در مواردی تولید میگردد ولی به طور معمول بیشترین حجم تولیدی سرامیک کف و یا دیوار به صورت مربع و مستطیل تولید میشود . معمولا از سرامیک های مربعی برای نصب در کف و سرامیک های مستطیل برای نصب روی دیوار استفاده میشود . البته در طراحی های مدرن امروزی از ابعاد مستطیل برای نصب در کف بسیار مورد استقبال آرشیتکت ها و مهندسان قرار گرفته است .قیمت سرامیک کف مستطیلی از سرامیک کف مربع ارزان تر است.

 

با پیشرفت تکنولوژی در سالهای اخیر صنعت کاشی و سرامیک دچار تحولی عظیم در امر تولید محصولات جود شده است . تا قریب به سالهای 1395 بزرگترین سایز تولیدی در کارخانه ها 60/60 برای ابعاد مربعی و 80/40 برای ابعاد مستطیلی بود که در حال حاضر ابعاد 80/80 ، 100/100 ، 120/120 ، در ابعاد مربعی و 120/40 ، 120/60 ، 160/80 ، 240/120 قابل تولید در برخی از کارخانجات تولیدی میباشد .

چند نکته مهم برای خرید سرامیک کف

 

برای حمام و سرویس بهداشتی از سرامیک های سایز 30 در 30 استفاده نمایید زیرا شیب دهی و هدایت آب به سمت چاه ساده تر میباشد. علاوه بر مزیت شیب دهی ، به علت سایز کوچک و نزدیک بودن بند های بین سرامیک ها ، اصطحکاک بیشتری ایجاد میشود و لغزندگی کمتری را ایجاد میکند. جهت مشاهده کامل مطالب حمام به صفحه کاشی و سرامیک حمام مراجعه نمایید.

 

اگر به دنبال سرامیک های اقتصادی و اکونومی برای فضای خانه ، اداره و فروشگاه هستین حتما سایز 60 در 60 را مد نظر خود قرار دهید. این سایز از دیرباز مورد توجه تولیدکنندگان بوده و تنوع بسیاری از آن در بازار وجود دارد و به عنوان سرامیک کف ارزان شناخته میشود.

 

اگر به دنبال سرامیک برای دیوار های راه پله ، پارکینگ و ویلا میباشد ، پیشنهاد میکنیم سرامیک سایز 40 در 120 را مدنظر قرار دهید. بیشتر تمرکز طرح های سرامیک های این سایز بروی طرح سنگهای متداول از قبیل تراورتن ، دهبید ، حاجی آباد میباشد . کشیدگی این ابعاد مانند پلاک های سنگ موجود در بازار میباشد که با هزینه بسیار کمتر از سنگ استقبال زیادی برای نصب در دیوار های داخلی و خارجی ساختمان از آن شده است. سایز 40 در 120 سرامیک کف قیمت مناسبتری نسبت به سنگ دارد و از علل استقبال از این طرح میباشد.

 

جدیدترین سایز سرامیک در ایران سایز 120 در 240 میباشد که به نام اسلب شناخته میشود. این طرح برای محیط های بزرگ با ارتفاع بیش از 3.5 متر پیشنهاد میشود. در صفحه سرامیک اسلب میتوانید طرح های این گروه که تولیدی سروکوارنتا است را مشاهده کنید. قیمت سرامیک کف اسلب از سنگ اسلب بیشتر میباشد که علت آن مواد اولیه خاص آن میباشد.

ما در کاشی و سرامیک تایل بای می سعی کردیم تقریبا مجموعه کاملی از ابعاد در سرامیک را برای شما عزیزان تولید و توزیع نماییم.

تمام تلاش مجموعه کاشی و سرامیک تایل بای می ، محقق شدن شعار ایده از شما کاشی از ما ، است .