برند کاشی لاریس

کاشی لاریس یا برند کاشی عقیق در سال 1389 با همکاری کاشی عقیق که از تولید کنندگان با سابقه در صنعت کاشی و سرامیک میباشد و با مشاوره کارشناسان کاشی  Aparici اسپانیا تاسیس شد. اولین محصول تولیدی کاشی لاریس با ابعاد 60×20 با طرح های برگفته از اشکال هندسی و رنگهای ملایم بود تا توانسته باشیم سهم بسیاری از سلیقه های مختلف را اغنا نماییم.

 

طی سالهای بعد و نیاز بازار با همت تیم مجرب  R&Dو همکاران برند کاشی لاریس جهت طراحی متفاوت با اضافه کردن قطعات دکوری رزین به عنوان بردر و باند تزئینی مجددا حوزه طراحی و دکوراسیون را گسترش دهد . کاشی و سرامیک لاریس با محصولات کاربردی خود اعم از تولید با رنگ های شاد و نیز رنگهای گرم از جمله کرم و قهوه ای  در سرویس بهداشتی و آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرد .

کاشی لاریس عقیق یزد

کاشی لاریس : تولد برند

 

در سال 89 بازار کاشی و سرامیک از طرح های سنتی قدیمی با سایز های کوچک اشباع شده بود و تمامی طرح ها کرم و بژ بودند. تنوع رنگی و سایز بسیار کم کاشی برای سرویس بهداشتی و حمام این بستر را فراهم نمود تا بتوانیم از خلأ بازار استفاده کنیم و برند کاشی لاریس بدین گونه خلق شد. لاریس تلفیقی از لعاب براق و مدرنیته میباشد و همچنان طرح های به روز با مشاوره از آرشیتکت ها و معماران تحت برند لاریس تولید مینماییم.

کاشی لاریس عقیق

کاشی لاریس عقیق : مسیر برند

 

در سال اول تولد لاریس فقط محصولات دیواری یا کاشی را تولید نمودیم تا بازار کم کم با کاشی لاریس آشنا شود. در سال 1390 سرامیک لاریس در ابعاد 25×25 ، 50×50 ، 60×60 به سبد محصولات اضافه شد تا هم کاشی و هم سرامیک برند لاریس عقیق در خانه های شما عزیزان ورود پیدا کند.

یکی از دغدغه های همیشگی مصرف کنندگان ست نبودن کف و  کاشی های دیواری میباشد که کاشی لاریس همزمان با طراحی کاشی دیوار ، سرامیک کف را تولید نمود و برای اولین بار یک کالکشن کامل برای سرویس بهداشتی و حمام ارائه دادیم تا از سختی انتخاب مشتریان مان گذر نماییم. کاشی لاریس عقیق همچنان از معدود برند های پیشتاز در حوزه کالکشن های کامل سرویس بهداشتی و حمام به شمار میرود.

در سال 1396 محصولات خود را به ابعاد 90×30 تغییر داده و طرح های سنگ ابر و بادی را با لعاب براق و طرح سمنت با لعاب مات  را تولید نمودیم و بدین گونه طرح های مدرن نیز وارد سبد محصولات مجموعه تایل بای می شد. از پر فروش ترین طرح های لاریس میتوان به کالکشن دانوب و سلین اشاره کرد.

جالب است بدانید که طبق آمار اصناف کاشی و سرامیک در سال 94 حدود 6 میلیون متر مربع کاشی برای سرویس بهداشتی و حمام در تهران عرضه شد که سهم برند کاشی لاریس عقیق ما به تنهایی 7 درصد بوده است.

برند کاشی لاریس : جدول فروش سالانه

 

کاشی لاریس عقیق از سال 96 با طراحی و تولید کاشی های سایز 30 در 90 انرژی مضاعفی گرفت و توانست بازار را دوباره از آن خود نماید و رکورد فروش را در سال 97 با فروش 340 هزار متر مربع کاشی و سرامیک به ثبت رساند. طرح های لاریس از سال 97 کم کم محدود به کالکشن های سرویس بهداشتی ، حمام و بین کابینت شد و همچنان پر فروش ترین طرح های براق در مجموعه متعلق به برند کاشی لاریس میباشد.

  • مقدار فروش سالیانه (بر حسب متر مربع)

کاشی لاریس عقیق : تاییدیه های کیفیت کارخانه عقیق یزد

 

کاشی لاریس از برند های کارخانه عقیق یزد میباشد. عقیق یزد در سال 1378 در زمینی به وسعت یکصد و پنجاه هزار مترمربع با هدف اولیه تولید سالیانه سه میلیون مترمربع کاشی تاسیس گردید و در این صنعت به عنوان اولین تولیدکننده کاشی منوپروزا قدم در راه تولید گذاشت. در حال حاضر گواهینامه های زیر را با افتخار کسب کرده است :

سرتیفیکیت تاییدیه برند کاشی لاریس
تاییدیه کیفیت لاریس عقیق
گواهینامه کاشی لاریس عقیق