کاشی بست تایل | کاشی بستایل | BESTILE

کاشی بستایل یا کاشی بست تایل (BESTILE) دومین برند تولیدی تایل بای می در کارخانه الوند میباشد. بستایل یکی از پیشتازان کالکشن های کاشی سرویس بهداشتی و حمام در ایران میباشد و به نوعی تلفیقی از کیفیت و هنر را خلق کردیم. برند کاشی بست تایل دومین تجربه ما در زمینه تولید کاشی و سرامیک بود و بدین سبب با دقت ، ظرافت و آینده نگری بیشتری این برند متولد شد.
بستایل هم در زمینه تولید کاشی و هم تولید سرامیک ظرف مدت کوتاهی توانست شوک خوبی به بازار کاشی و سرامیک ایران وارد نماید و بدین گونه توانستیم عاملیت های فروش بسیاری در سراسر ایران را مجذوب طرح های خود نماییم. برند کاشی بستایل همواره سعی در به روز رسانی و تولید طرح های جدید دارد و همچنان یکی از محبوب ترین برند های ما میباشد.
کاشی بستایل الوند بست تایل

کاشی بست تایل : تولد برند

 

کاشی بستایل BESTILE از سال 1392 با تیم R&D بسیار مجرب و با بهره گیری از دانش روز اسپانیا برند GRESPANIA متولد شد. این برند نقطه عطفی در استراتژی توزیع و فروش محصولات ما بود و مسیر برای ما هموار تر شد.
بست تایل کارخانه الوند بستایل

کاشی بستایل الوند : مسیر برند

 

 

بست تایل کار خود را با کاشی های سایز 25×70 شروع کرد و در آن زمان سایز مذکور ، به عنوان یک ابعاد جدید کاشی به بازار عرضه شد. از معروف ترین طرح های آن زمان میتوان به آنتیره بژ و آنتیره طوسی اشاره کرد. علاوه بر سایز ، طرح گل کاشی های عرضه شده بسیار منحصر به فرد بود و یک گل بزرگ بر روی 3 کاشی قرار گرفته بود و با کنار هم قرار گرفتن آن سه کاشی ، طرح کامل میشد(مانند پازل).

بعد از مدتی کاشی های سایز 30×60 را با لعاب بسیار خوبی تولید نمودیم و کالکشن های بسیار محبوب در آن زمان تولید شد که مورد توجه بسیار از معماران و طراحان قرار گرفت.

ابعاد 30×90 آخرین سایز کاشی تولیدی در برند کاشی بستایل میباشد که همچنان طرح های بسیار پر فروشی به آن تعلق دارد. از محبوب ترین طرح های این سایز میتوان به کاشی آدرین ، اسپایدر و دوما اشاره کرد. طرح های 30 در 90 بست تایل به صورت یک کالکشن کامل با کاشی ساده ، استراکچر و دکوری و سرامیک کف میباشد به نوعی دیزاین ویژه ای در طراحی کالکشن ها انجام شده است.

در سال 94 اولین سرامیک برند بستایل تولید شد و روز به روز با تلفیق کیفیت و دانش توانستیم سایز های بزرگتر و جنس های مرغوب تر را تولید نماییم. در سال 95 موفق به تولید سرامیک با سایز 50×100 شدیم و نقطه عطف تولید سرامیک در برند بست تایل شکل گرفته شد. از محبوب ترین سرامیک های بستایل میتوان به تراسا طوسی و تراسا کرم اشاره کرد.

کاشی بستایل : جدول فروش سالیانه

  • فروش سالانه (بر حسب متر مربع)