کاشی فخار رفسنجان

کاشی فخار رفسنجان سرامیک نمایندگی کاشی فخار در تهران

کاشی فخار رفسنجان با هدف خلق ایده های زیبا در سال 1369 پا به عرصه صنعت کاشی و سرامیک نهاد. مجموعه کاشی و سرامیک تایل بای می در سال 1394 نمایندگی کاشی فخار در تهران را به صورت انحصاری از آن خود نمود. از دیرباز تا کنون ، محصولات کاشی فخار رفسنجان از پر فروش ترین و محبوب ترین اجناس مجموعه ما بوده است.

نوآوری در زمینه های تکنولوژی و دستگاه های مورد استفاده همواره از اصول راهبردی فخار بوده و مسیر 30 ساله محصولات فخار گواه بر این اتفاق میباشد. همچنین کاشی فخار توانست در مدت بسیار کوتاهی به جایگاه بسیار شایسته ای در صادرات محصولات به کشور های خارجی رسد و باعث افتخار آفرینی در این حوزه نیز شود.

ویدئوی زیر توسط تیم تولید محتوای مجموعه فخار رفسنجان تهیه گردیده است که تقدیم شما میگردد.

کاشی فخار رفسنجان : تولد برند

 

اولین برند تجاری کارخانه کاشی رفسنجان با نام برلیان در سال 1381 با نبوغی خاص متولد شد و سپس برند لوتوس و درین سرام به ترتیب در سال های 1386 و 1392 به مجموعه کاشی و سرامیک فخار اضافه گردید تا توسعه مجموعه به صورت پایدار باشد. کیفیت مطلوب ، بهره گیری از مدیریت دانش ، گستردگی و تنوع محصولات از مهم ترین دلایل محبوبیت محصولات کاشی فخار رفسنجان میباشد و بدین گونه بسیار سریع جای خود را در بازار کاشی و سرامیک پیدا نمود.

کاشی فخار رفسنجان در طی یک دهه گذشته همواره در حال به روزرسانی و توسعه بوده است و فروش بالای محصولات و محبوبیت بالای آن گویای این قضیه است. سایز های مختلف ، لعاب های به روز دنیا ، طرح های مدرن و متریال با کیفیت باعث ترقی برندینگ کاشی و سرامیک فخار شده است. مجموعه ما از سال 94 نمایندگی کاشی فخار در تهران را به عهده دارد.

کاشی فخار رفسنجان لوگو

کاشی فخار رفسنجان : مسیر برند

 

با توجه به نیاز بازار و ورود به تولیدات پولیشی با ابعاد بزرگ مجموعه کارخانجات کاشی فخار در طرح توسعه جدید خود دست به تولید و راه اندازی خط تولید جدید محصولات پولیشی نموده که با تولید این محصولات تقربیا سبد خود را کامل کرده است . تولیدات این خط جدید اعم از 120/60 پولیشی ، 80/80 پولیشی و در ادامه قصد دارد سایز 180/80 را نیز به تولیدات خود اضافه نماید . سرامیک فرانو 100/100 پولیش از تولیدات تازه این برند میباشد.

با هماهنگی های انجام شده بین کارشناسان تایل بای می و بخش R&D  کاشی فخار و استفاده از طرح های روز ، مجموعه متنوعی از طرح های پولیشی برای تولیدات سایز 120/60 ایجاد شده است که هم طرح های سنگ و هم طرح های بوک مچ دارای تنوعی بالا تولید میگردد . برای تولیدات 80/80 سعی کردیم بیشتر از طرح های سنگ مرمر و لاشاتور استفاده نموده تا سلیقه بسیاری از شما عزیزان را بتوانیم پوشش دهیم .

علاوه بر محصولات با لعاب پولیش ، سرامیک های طرح پارکت فخار رفسنجان یکی از کامل ترین کالکشن های چوب در ایران میباشدکه انواع طرح ها و رنگ ها را در سایز 20/120 تولید نموده است.

کاشی فخار رفسنجان : فروش سالانه تایل بای می

 

کاشی فخار رفسنجان همواره در پی به روز رسانی محصولات و رقابت با بازار جهانی میباشد و هر سال طرح های بسیار متنوع و خاصی را به سبد محصولات خود اضافه میکند و حتی از نمایندگان خود نیز در این باره مشورت میکند تا بتواند نیاز مشتری را بهتر درک نماید. همانطور که در نمودار زیر مشاهده میکنید متراژ فروش مجموعه تایل بای می برای محصولات فخار رفسنجان در سال 99 بیشتر از سال های گذشته بوده است.

از علل فروش بالا در این سال میتوان به معرفی بیشتر و بهتر محصولات فخار توسط مجموعه تایل بای می اشاره کرد و همچنین در این سال توانستیم همکاران بیشتری را در تهران پوشش دهیم تا نمونه های فخار رفسنجان در عاملیت های فروش بیشتری از تایل بای می به چشم آید. طرح های مینیاتوری ، اسلب و بین کابینتی از پر فروش ترین طرح های فخار در سال گذشته بوده است.

  • مقدار فروش سالیانه (بر حسب متر مربع)

کاشی و سرامیک فخار رفسنجان : تاییدیه های کیفیت

 

در تصاویر زیر میتوانید مهمترین سرتیفیکیت های کیفیت محصولات و برند های کاشی و سرامیک فخار رفسنجان را مشاهده کنید.

تاییدیه کیفیت فخار رفسنجان
گواهینامه فخار
تاییدیه کیفیت فخار