راهنمای خرید از تایل بای می

راهنمای خرید از تایل بای می

چطوری از سایت تایل بای می خرید کنیم؟

هنگام خرید کاشی و سرامیک از سایت TileByMe ممکن هست سوال‌های مختلفی برامون پیش بیاد و نیاز به راهنمایی برای ادامه خریدمون داشته باشیم. بنابراین در این راهنما به شرح مرحله به مرحله فرآیند انتخاب محصول، خرید و در نهایت ارسال کالا و نصب پرداختیم تا در طی مراحل مختلف همراهتون باشیم.

مرحله اول : انتخاب محصول مورد نظر

 

اولین قدم که ممکنه خیلیامون باهاش آشنا باشیم، مرحله انتخاب محصول مورد نظرمونه! برای پیدا کردن و انتخاب محصول سه راه پیش روی ما وجود داره:
1. بر روی کاشی یا سرامیک در منو کلیک نماییم تا منو زیرین باز بشود و بر اساس سایز ، رنگ یا لعاب محصولات مرتبط را پیدا نماییم
2. بر روی دسته بندی در منو کلیک نماییم تا منو زیرین باز شود و بر اساس محل مورد نظری که قصد داریم محصول تهیه کنیم ، محصولات مرتبط نمایش داده شود.
3. بر روی نمایشگاه در منو کلیک نماییم تا کلیه محصولات نمایش داده شود و بر اساس فیلتر های آن محصول مورد نظر را انتخاب نماییم.
راهنمای خرید مراحل انتخاب محصول

مرحله دوم : ورود به صفحه محصول مورد نظر

پس از کلیک بر روی محصول میتوانیم وارد صفحه محصول شده و عکس های کار شده محصولات ، اطلاعات کلی و حتی پیشنهاد کارشناسان تایل بای می را مشاهده نماییم. همچنین اطلاعات فنی محصولات در این صفحه نیز وجود دارد و میتوانیم محصولات را به طور کامل با یکدیگر مقایسه نماییم و در نهایت محصول مورد نظر را انتخاب کنیم و یا برای مشاهده حضوری به دفتر مرکزی تایل بای می مراجعه نماییم
راهنمای خرید از تایل بای می
صفحه محصول راهنمای خرید از تایل بای می

مرحله سوم : نحوه خرید از تایل بای می

برای خرید از تایل بای می سه راه وجود دارد که به تفضیل توضیح میدهیم.
1. مراجعه حضوری به دفتر مرکزی مجموعه واقع در خیابان بنی هاشم تهران (لوکیشن ما) و مشاهده محصولات از نزدیک و انتخاب نهایی محصول مورد نظر. بهترین راه از نظر ما همین روش هست و ما هم سعادت دیدار و میزبانی شما را خواهیم داشت.
2. تماس تلفنی با کارشناسان فروش و طراحی تایل بای می (تماس با ما) : همکاران ما به صورت تلفنی تا جایی که میسر باشد طرح های مناسب منزل شما را براتون ارسال میکنند و همچنین متراژ مورد نیازتون را محاسبه میکنند
3. از طریق چت واتساپ یا تلگرام : همچنین شما میتوانید از طریق پلتفرم های واتساپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید تا ما در سریع ترین زمان در خدمت شما باشیم و محصولات و کاتالوگ ها را برای شما ارسال کنیم تا در وقت خود صرفه جویی کرده باشید.

مرحله چهارم : معرفی نصاب های مطمئن و مورد اعتماد مجموعه

یکی از دغدغه های مراجعه کنندگان ما پیدا کردن نصاب حرفه ای و مطمئن میباشد. مجموعه تایل بای می مفتخر است که در این 29 سال با چندین نصاب حرفه ای و مطمئن افتخار همکاری داشته باشد و معمولا برای پروژه های مشتریان فقط این افراد را معرفی میکنیم. نصاب ها میتوانند برای تعیین متراژ مورد نیاز شما به پروژه شما مراجعه کنند تا متراژ و مواد مورد نیاز را برآورد کنند تا شما با یکبار سفارش ، کار را تمام شده تلقی کنید.

مرحله پنجم : پشتیبانی و رضایت مندی مشتریان

مجموعه تایل بای می مفتخر است که در طول خرید و نصب محصولات همواره در خدمت شما عزیزان باشد و همچنین پس از نصب محصولات ، جهت دریافت رضایتمندی با مشتریان عزیز حداکثر پس از 72 ساعت تماس برقرار میکنیم.