کاشی لوتوس الوند

کاشی لوتوس الوند در سال 1391 تاسیس شد و یک سال بعد کاشی و سرامیک تایل بای می نمایندگی استان تهران این برند را از آن خود نمود. لوتوس با بهره گیری از خلاقیت تیمی جوان و پویا و مطالعه گر در عرصه دیزاین داخلی پا به عرصه بازار کاشی و سرامیک ایران نهاد.

کاشی لوتوس با رویکرد استفاده از نسل جدید تکنولوژی و همراهی جوانان در حوزه تحقیقات شکل گرفت و هر ساله محصولات خود را وسعت میبخشد. لوتوس بدون شک یکی از برند های موفق کاشی و سرامیک در ایران میباشد که با همکاری کارخانه الوند تولید میگردد.

کاشی لوتوس : تولد برند لوتوس الوند

 

لوتوس در سال 1389 با همکاری کارخانه الوند متولد شد. خط اختصاصی و تولید محصولات با طراحی اختصاصی سبب پیشتاز شدن لوتوس گردید و توانست در مدت زمان کمی به موفقیت بسیار خوبی رسد. تایل بای می پس از مشاهده این موفقیت ، مذاکرات خود با مدیران و سهامداران برند کاشی لوتوس شروع کرد و در نهایت توانست در سال 1391 نمایندگی انحصاری لوتوس در تهران را دریافت نماید تا سبد کالا خود را کامل تر نماید. تنوع سایز های کاشی لوتوس از ابتدا بسیار زیاد بود و در هر دو حوزه کاشی و سرامیک فعالیت خوبی را شروع نمود.

حال 10 سال از تاسیس لوتوس میگذرد و همچنان طرح های جدیدی به مجموعه لوتوس اضافه میگردد تا هم قدم با رقبای اروپایی پیش برود.

کاشی لوتوس الوند سرامیک کارخانه

کاشی لوتوس الوند : مسیر برند

 

 

برند لوتوس در کاشی بدنه ابتدا با ابعاد 40×25 و 60×20 و 60×30 و سرامیک با ابعاد 50×50 و 60×60 شروع به کار کرد . در ادامه با پیشرفت صنعت کاسی و سرامیک و همچنین نیاز بازار و در جهت بهبود و ارتقاء برند در زمینه کاشی سایز های 90×30 و 70×25 و در حوضه سرامیک 80×80 و 100×50 را نیز به سبد خود اضافه نمود . طراحی مدرن با لعاب مات و براق با کیفیت بالا که تولید شده در کاشی الوند میباشد توانست برند لوتوس را به یکی از برند های پرفروش و بزتز از نظر طراحی و میزان فروش تبدیل نماید.

کاشی تایل بای می نماینده انحصاری محصولات کاشی لوتس در تهران با ایجاد شبکه فروش مویرگی توانست این برند را در تهران به یکی از برند های مطرح بازار معرفی نماید. فروش توسط فروشگاه های زیر مجموعه در سطع استان تهران و نیز قرارداد با پروژه های انبوه سازی از دستاوردهای کاشی تایل بای می در این صنعت میباشد.

استراتژی کاشی تایل بای می همیشه فروش اجناس با کیفیت و طراحی محصولات به روز میباشد که با خواست خداوند متعال توانستیم در برند کاشی لوتوس این امر را محقق کنیم . محصول جدید ارائه شده در برند کاشی لوتوس پرسلان فول پولیش کاشی الوند در ابعاد 80×80 و 100×100 میباشد . امیدواریم تا با پیشرفت این صنعت ما هم بتوانیم در این حوزه به سمت ارتقاء حرکت نماییم.

از پر فروش ترین کاشی های برند لوتوس میتوان به داکوتا طوسی ، داکوتا کرم ، دنیسا کرم و دنیسا طوسی اشاره نمود که تحولی شگرف در زمنیه کالکشن های حمام و سرویس بهداشتی به شمار می آید. سرامیک های لوتوس نیز کیفیت بسیار بالایی دارد و رقیب سرامیک های خارجی میباشد. از سرامیک های محبوب لوتوس میتوان به دارسی و ملورین اشاره کرد.

کاشی لوتوس : جدول فروش سالیانه تایل بای می نمایندگی کاشی لوتوس تهران

 

کاشی لوتوس طی سال های اخیر فروش بیشتری نسبت به سال های آغازین خود داشته و مدام با پیشرفت کیفیت محصولات خود و دیزاین های خاص خود توانسته سهم بیشتری از بازار را به مرور زمان به دست آورد. مجموعه کاشی و سرامیک تایل بای می نمایندگی کاشی لوتوس در تهران را دارد و فروشگاه کاشی لوتوس در تهران را تاسیس کرده است. جدول زیر تنها نمایان گر فروش ما به عنوان نمایندگی کاشی لوتوس تهران است.

  • فروش سالانه (بر حسب متر مربع)

کاشی لوتوس : تائیدیه های کیفیت

 

برند کاشی لوتوس در کارخانه الوند تولید میگردد و همانطور که میدانید کارخانه الوند بزرگترین و مجهزترین کارخانه کاشی و سرامیک در ایران است. در سال های اخیر کارخانه الوند سهم بیشتری از تولیدات خود را به صادرات اختصاص داده است که نشان از کیفیت بالای محصولات در سطح بین المللی میباشد.