سرامیک مونوکالر | سرامیک تک رنگ ساده

سرامیک مونوکالر سفید با سایز 120×60

 

سرامیک های مونوکالر در محیط های بسیاری کاربرد دارد و در بین آن ها سرامیک تک رنگ سفید ، رایج ترین طرح و رنگ را به خود اختصاص داده است. لعاب مات این طرح و رنگ سفید یکدست ساده از ویژگی های آن میباشد.

سرامیک مونوکالر سفید مونو کالر تک رنگ سفید ساده

سرامیک مونوکالر مشکی با سایز 120×60

سرامیک های رنگ تیره به ندرت در سبد تولیدات کارخانه ها قرار میگیرد و از این لحاظ کمیاب تر میباشند و به طبع قیمت بالاتری نسبت به دیگر رنگ ها دارند. سرامیک مونوکالر مشکی با لعاب مات تولید میشود.

سرامیک مونوکالر سفید مونو کالر تک رنگ مشکی ساده

سرامیک مونو کالر طوسی تیره با سایز 120×60

رنگ طوسی عنصر اصلی برای فضاهای خنثی میباشد و لعاب مات سرامیک تک رنگ طوسی تیره ، حس مینیمالیسم را دو چندان میکند زیرا بازتاب نور کمتری را پدید می آورد.

سرامیک مونوکالر سفید مونو کالر تک رنگ طوسی تیره ساده

سرامیک مونو کالر طوسی روشن با سایز 120×60

سرامیک مونوکالر طوسی روشن یکی از رایج ترین طرح ها برای فضاهای رستورانی میباشد زیرا تلقین کننده حس دارک توآم با امید و انرژی میباشد.

سرامیک مونوکالر سفید مونو کالر تک رنگ طوسی روشن ساده

سرامیک مونوکالر آبی تیره با سایز 120×60

سرامیک تک رنگ آبی تیره معمولا برای دکوراسیون های خاص و یونیک مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین به علت رنگ بندی خاص جز گروه سرامیک بیمارستانی نیز قرار دارد.

سرامیک مونوکالر سفید مونو کالر تک رنگ آبی تیره ساده

سرامیک مونو کالر آبی روشن با سایز 120×60

سرامیک مونوکالر آبی روشن یکی از طرح رایج و اصولی برای محیط های درمانی و بیمارستانی میباشد و با عنوان سرامیک بیمارستانی نیز شناخته میشود. این طرح بسیار ظریف و آرامش بخش میباشد.

سرامیک مونوکالر سفید مونو کالر تک رنگ آبی روشن ساده

سرامیک مونوکالر سبز با سایز 120×60

سرامیک مونوکالر سبز معمولا برای دکوراسیون های خاص که نیاز به این المان رنگی هست ، مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین جز سرامیک های بیمارستانی نیز میباشد.

سرامیک مونوکالر سفید مونو کالر تک رنگ سبز ساده

سرامیک مونو کالر زرد با سایز 120×60

سرامیک تک رنگ زرد یکی از پر استفاده ترین رنگ ها برای محیط های آموزشی و درمانی میباشد. این رنگ برای تلفیق رنگی دکوراسیون های خاص تجاری نیز استفاده میشود.

سرامیک مونوکالر سفید مونو کالر تک رنگ زرد ساده

قیمت سرامیک مونوکالر یا سرامیک تک رنگ ساده :

 

سرامیک عموما بر اساس لعاب و سایز و رنگ قیمت گذاری میشود. لعاب هر چه براق تر ، سایز سرامیک بزرگتر و رنگ تیره تر باشد ، قیمت سرامیک بالاتر میباشد. قیمت سرامیک مونوکالر مشکی و آبی تیره 279/500 تومان بر حسب متر مربع میباشد و مابقی رنگ ها 259/900 میباشد. کلیه طرح های فوق متعلق به کارخانه فخار رفسنجان میباشد و مجموعه تایل بای می نمایندگی انحصاری استان تهران این کارخانه را بر عهده دارد.

سرامیک مونوکالر یا تک رنگ ساده : راهنمای طرح

 

سرامیک های مونوکالر استفاده های بسیار دارد که شاید خیلی برای ذهن مخاطبین ما محسوس نباشد. مهمترین استفاده سرامیک های مونو کالر در فضاهای درمانی به ویژه بیمارستان ها میباشد. این طرح ها به علت سادگی و لعاب مات ، تمیزی راحتری را میطلبد و همچنین آلودگی را خیلی نمایش نمیدهد. همچنین از نظر روانشناسی جز طرح های آرامشبخش و ساده برشمرده میشود. این طرح در همه جای دنیا به صورت قراردادی در مراکز درمانی استفاده میشود و تنها موط به ایران نمیباشد. در گذشته رنگ های صورتی بیشتر استفاده میشد و در حال حاضر رنگ های آبی و سبز و زرد جای آن را گرفته است.
دیگر استفاده سرامیک های مونوکالر مربوط به مراکز آموزشی کودکان میباشد. به علت مقاومت در برابر آسیب دیدگی ، سرامیک های مونوکالر برتری نسبت به دیگر مصالح ساختمانی دارد و در مهدکودک ها و دبستان ها برای تلقین حس راحتی و شادی استفاده میشود.
استفاده دیگر این طرح برای مراکز تجاری میباشد که برای ایجاد فضا با رنگ سازمانی یا دکوراسیون خاص خود نیاز به طرح های ساده با رنگ های خاص پیدا میکنند.
تولید کننده سرامیک های مونو کالر ما کارخانه فخار رفسنجان میباشد که کیفیت و نوآوری بسیاری در تولید آن به کار گرفته است.

ما در کاشی و سرامیک تایل بای می سعی کردیم تقریبا مجموعه کاملی از ابعاد در سرامیک را برای شما عزیزان تولید و توزیع نماییم.
تمام تلاش مجموعه کاشی و سرامیک تایل بای می ، محقق شدن شعار ایده از شما کاشی از ما ، است .