سرامیک راه پله | قیمت سرامیک راه پله

سرامیک راه پله

سرامیک راه پله با سایز 120×60

 

سرامیک سایز 60 در 120 مدرن ترین سایز سرامیک برای راه پله میباشد. این ابعاد بسیار مدرن و لوکس میباشد و به نوعی از سبک های اروپایی الهام گرفته شده است.

برای مشاهده تمام محصولات خارجی با سایز 120 × 60 کلیک نمایید

سرامیک راه پله با سایز 120×40

 

رایج ترین سایز سرامیک برای راه پله ، سایز 40 در 120 میباشد. این سایز متناسب با راه پله ها با فضای کم تا متوسط میباشد و نصب آسان و نمای ویژه ای به همراه دارد.

برای مشاهده تمام محصولات خارجی با سایز 120 × 40 کلیک نمایید
سرامیک طرح آجر

قیمت سرامیک راه پله

 

قیمت سرامیک راه پله بنا به لعاب و سایز سرامیک مشخص میگردد. سرامیک های با سایز 40 در 120 مجموعه تایل بای می متعلق به برند کاشی فخار رفسنجان میباشد که مجموعه ما نمایندگی انحصاری استان تهران این کارخانه را بر عهده دارد. قیمت سرامیک راه پله با سایز 40 در 120 حدود 160 هزار تومان الی 200 هزار تومان بر حسب متر میباشد.

 

سرامیک های سایز 50 در 100 تایل بای می از رنج قیمت 155 هزار تومان شروع میشود و تا 175 هزار تومان موجود میباشد.سرامیک های سایز 60 در 120 تایل بای می بسیار متنوع میباشد و تولید ما در این ابعاد  از حدود قیمتی 180 هزار تومان تا 280 هزار تومان میباشد. به علت نوسانات قیمتی از درج قیمت بر روی هر محصول امتناع ورزیده ایم زیرا ما دفتر تولید و پخش هستیم.

چرا انتخاب سرامیک راه پله مناسب ، مهم است؟

 

کاشی و سرامیک جز یکی از مهمترین پوشش های کف ودیوار در ساختمان می باشد . مصارف کاشی و سرامیک در سرویس بهداشتی ، آشپزخانه ، اتاق ، کف سالن ، اتاق خواب و همچنین دیواره راه پله جزو اولین نقاط هر ساختمان میباشد که شما در بدو ورود به هر ساختمان آنها مشاهده مینمایید.

 

پس از اهمیت ویژه ای برای صنعت ساختمان برخوردار است. راه پله و پارکینگ جز ونقاط پر رفت آمد و به اصطلاح پر کاربرد در هر ساختمانی میباشد بنابراین متریال دیوار راه پله و کف پارکینگ بسیار مهم میباشد و در انتخاب آن باید بسیار دقت نمود.

سنگ یا سرامیک برای راه پله ؟

 

طرح های دیزاین ساختمان از شروع قرن 21 به سمت سبک سازی سازه ها پیش رفت. در واقع مزایای سبک بودن ساختمان از سنگین بود آن پیشی گرفت و انتخاب متریال های ساختمانی نیز تحت تاثیر این قضیه قرار گرفت. سنگ به مراتب از سرامیک سنگین تر میباشد و یکی از علل انتخاب سرامیک همین مسئله سبک سازی میباشد.

 

نکته دوم بحث بهداشتی دیوار راه پله های می باشد و باید از پوششی استفاده نمود که قابل شستو و یا نظافت با مواد شوینده باشد که سرامیک بهترین پوشش آن میباشد که هم نظافت ساده ای دارد و هم کمتر آلودگی را به خود جذب میکند.
نکته سوم بحث مقاومت و دوام میباشد چرا که به دلیل جابجایی اثاث و لوازم خانگی یا اداری و احتمال بر خورد با دیوار ها وجود دارد بنابراین بهتر است از پوششی مقاوم برای راه پله ها استفاده شود و باز سرامیک جز بهترین انتخاب ها می باشد.

دسته بندی سرامیک برای راه پله و پارکینگ

 

1. انتخاب ابعاد مد نظر

 

با پیشرفت در صنعت کاشی و سرامیک و تولید محصولات با ابعاد بزرگ مانند 120×60 ،120×40 ، 100×50 و تولید بصورت رکتیفای و بدون بند ، بهتر است برای زیبایی بیشتر از ابعاد بزرگ استفاده نمایید . همچنین هرچه سایز کاشی یا سرامیک بزرگتر باشد تعداد بند بین سرامیک کمتر میشود و همین امر باعث زیبایی و نظافت ساده تر میشود .

2. انتخاب نوع لعاب از نظر مات یا براق بودن

 

اصولا لعاب مات به دلیل نیاز کمتر به نظافت و اصطلاحا چرک تاب بودن برای راه پله های پر تردد انتخاب بسایر مناسبی میباشد .
لعاب براق و به خصوص لعاب پولیش به دلیل انعکاس نور که در لعاب پولیش بیشتر میباشد برای راه پله های با نور کم مناسب تر میباشد البته در لعاب پولیش به دلیل شفافیت بالا و انعکاس نور زیاد شباهت زیادی به سنگ دارد که این امر باعث استفاده زیاد این نوع سرامیک ها در راه پله ها شده است.

 

سرامیک با لعاب مات
سرامیک با لعاب براق
سرامیک با لعاب پولیش

3. انتخاب طرح

 

طرح بتن که جزو طرح های مدرن و جدید میباشد و با لعاب مات بسیار پر فروش میباشد.
طرح سنگ یا ماربل دربا تمامی لعاب ها اعم از مات ، براق و پولیش جزو طرح های همیشه پرفروش در صنعت کاشی و سرامیک میباشد.
طرح کلکته که در دوسال اخیر جزو پرفروش ترین طرح های موجود در بازار میباشد و با لعاب مات و پولیش تولید میگردد.
همچنین مجموعه تایل بای می نمایندگی کمپانی سروکوارنتا اسپانیا را به همراه دارد تا مطابق با دیزاین اروپایی پیش برویم

درانتها بهتراست قبل ازخرید و انتخاب سرامیک برای راه پله خود در مورد نوع لعاب و سایز متناسب با فضا ، کاربری و سلیقه شخصی خود را با توجه به توضیحات بالا مرور نموده و بعد اقدام به خرید نمایید.