کاشی و سرامیک خارجی | قیمت سرامیک خارجی

کاشی و سرامیک خارجی

سرامیک خارجی با سایز 100×100

 

سرامیک اسپانیایی با سایز 1 متر در 1 متر یکی از بزرگترین سایز های سرامیک در ایران میباشد. مزیت سرامیک های سایز بزرگ ، بندکشی کمتر در هنگام نصب میباشد که فضا را یکنواخت تر نشان میدهد. این سایز از سرامیک های خارجی ، یکی از لوکس ترین سرامیک های موجود در ایران میباشد.

برای مشاهده تمام محصولات خارجی با سایز 100 × 100 کلیک نمایید

سرامیک خارجی با سایز 120×60

 

سرامیک با سایز 60 در 120 از رایج ترین و پر فروش ترین سایز سرامیک میباشد که قابلیت استفاده بر روی دیوار و کف را دارد. سرامیک خارجی ظرافتی فوق العاده و رنگ بندی بسیار زیبایی دارد که جلوه بی نظیری به نمایش میگذارد.

برای مشاهده تمام محصولات خارجی با سایز 120 × 60 کلیک نمایید

سرامیک خارجی با سایز 120×20

 

سرامیک طرح پارکتی سروکوارنتا به جرعت شبیه ترین سرامیک موجود در ایران به چوب میباشد. ظرافت و رنگ بندی و رگه های بسیار جذاب سرامیک های سروکوارنتا سبب خلق طرح های بسیار خاص شده است.

برای مشاهده تمام محصولات خارجی با سایز 120 × 20 کلیک نمایید

قیمت سرامیک خارجی و کاشی خارجی

 

سرامیک های خارجی موجود در ایران معمولا تولید شده یا تحت لیسانس کشور اسپانیا هستند. کشور اسپانیا در رتبه یک تولید محصولات کاشی و سرامیک در دنیا میباشد و همواره در این صنعت پیشتاز میباشد. سرامیک های خارجی از حدود متری 350 هزار تومان شروع میشود و تا 620 هزار تومان وجود دارد. مجموعه تایل بای می نماینده رسمی سروکوارنتا اسپانیا در ایران میباشد.

کاشی سرامیک خارجی یا ایرانی ؟

 

کیفیت و ظرافت کاشی و سرامیک خارجی به طبع از محصولات مشابه ایرانی بیشتر میباشد زیرا با دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا تولید میگردد. به نوعی کارخانه های سرامیک اسپانیایی الگو برای تمامی کارخانجات این صنعت در دنیا هستند. حال میخواهیم بهترین سرامیک با سایز 60 در 120 ایرانی را با همان سایز سرامیک مشابه اسپانیایی مقایسه کنیم.

سرامیک ایرانی

 • قیمت مناسب
 • کیفیت تولید به نسبت خوب
 • لعاب به نسبت خوب
 • کیفیت بدنه جنس به نسبت خوب
 • ظرافت در طراحی متوسط
 • خلاقیت در طراحی متوسط
 • طرح ها معمولا بومی ساز و ایرانی است

سرامیک اسپانیایی

 • قیمت به نسبت بالا
 • کیفیت تولید عالی
 • لعاب فوق العاده عالی
 • کیفیت بدنه بسیار مرغوب
 • ظرافت بسیار در طراحی
 • خلاقیت زیاد در طرح و سبک ها
 • طرح ها به نوعی اروپایی و لوکس میباشند

آیا قیمت سرامیک های خارجی با کیفیت و ارزشمندی آن همخوانی دارد؟

 

این سوال معمولا رایج ترین پرسش از ما هنگام خرید کاشی و سرامیک است زیرا قیمت کاشی و سرامیک خارجی معمولا 1.5 تا 2 برابر محصولات مشابه ایرانی است. برای پاسخ به این سوال باید از چند زاویه به قضیه نگاه کنیم تا بتوانیم بهترین جنس را مطابق با شرایط مون خریداری نماییم.

1. هدف از خرید کاشی و سرامیک

به طور کلی چهار هدف کلی هنگام خرید کاشی و سرامیک وجود دارد.

 

 • برای ساختمان نوساز : اگر قصد خرید کاشی و سرامیک برای ساختمان های نوساز را دارید ، بنا به موقعیت جغرافیایی ساختمان در شهر میتوانید از سرامیک های خارجی استفاده نمایید. معمولا برای مناطق متوسط به بالا (از لحاظ قیمت ملک) خرید سرامیک اسپانیایی را پیشنهاد میکنیم چون توقع ساکنین منطقه از ظریف کاری ساختمان بالا میباشد.
 • برای بازسازی ملک شخصی : اگر ملک متعلق به خودتان میباشد و قصد دارین حداقل 10 سال به دیزاین خانه دست نزنین ، سرامیک خارجی میتواند گزینه مناسبی باشد.
 • برای بازسازی ملک و آپارتمان استیجاره : معمولا به این عزیزان این دسته پیشنهاد میکنیم از محصولات ایرانی با قیمت مناسب و کیفیت خوب استفاده کنند تا هزینه بیهوده به علت اجاره ای بودن ملک به مشتری مان تحمیل نشود.
 • برای استفاده بین کابینت : سرامیک برای بین کابینت مستثنی از دسته های فوق است و معمولا 4 الی 6 متر برای آپارتمان ها مصرف میشود. پیشنهاد میکنیم اگر به دنبال سرامیک خاص برای بین کابینت هستین ، محدودیت هزینه برای انتخاب سرامیک یا کاشی نگذارید چون متراژ خرید پایین است ، در نهایت تفاوت قیمت خرید ، حداکثر 500 هزار تومان خواهد بود.

2. نوع سبک مد نظرتون در سرامیک و کاشی

 

 • سبک بومی ایرانی : طرح های ایرانی معمولا لطافت و نرمی خاصی دارند و به اصطلاح رنگ های نرم و گرم در طراحی آن ها به کار گرفته میشود. بدین سبب به اصطلاح طرح ها بومی است و مختص سلیقه تمامی ایرانیان میباشد. اگر به دنبال طرح های گرم و عامه پسند هستین پیشنهاد میکنیم سرامیک های ایرانی را انتخاب نمایید تا هم در هزینه صرفه جویی کرده باشین و هم مناسب ترین طرح مطابق با سلیقه تان را خریداری کرده باشید.
 • سبک مدرن و اروپایی : سرامیک های سبک اروپایی معمولا طرح سنگ و طرح بتن هستند. رنگ بندی آن ها معمولا دودی ، طوسی ، سفید و کرم میباشد. ظرافت و سادگی دو عنصر مهم در سرامیک های خارجی میباشد که بسیار مورد توجه اروپایی ها قرار گرفته است. در ایران نیز طراحان با سلیقه مدرن ، پیشتاز در انتخاب این نوع طرح ها هستند. اگر به طرح های مدرن علاقه دارین حتما پیشنهاد میکنیم سرامیک اسپانیایی را انتخاب کنین چون از دل طراحی اروپایی خلق شده است.

3. اهمیت کیفیت تولید

 

کیفیت کاشی و سرامیک ایران از دیرباز به نسبت صنایع دیگر بالاتر و مشابه کارخانجات خارجی بوده است. کارخانه های کاشی و سرامیک ایران طیف گسترده ای از کیفیت را دارند و کارخانه های رتبه یک ایران مانند کارخانه الوند (برند لوتوس ) کیفیتی حدود 80 از 100 را دارد. کیفیت سرامیک های خارجی حدود 95 از 100 میباشد و این اختلاف کیفیت به علت به روز نبودن دستگاه ها در ایران میباشد.
در کل کیفیت سرامیک های کارخانه های خوب ایران با کارخانه های های خارجی تقریبا مشابه است و خیلی معیار مناسبی برای مقایسه نیست.

4. اهمیت طراحی و ظرافت تولید

 

کاشی و سرامیک های خارجی معمولا ظرافت بیشتری برای تولید آن صرف شده است و به طبع به نمونه طراحی شده گرافیکی در کامپیوتر شبیه تر میشود. اگر به دنبال سبک کار های با ظرافت در طراحی هستین بدون شک سرامیک های خارجی را انتخاب کنید زیرا کارخانه های ایرانی معمولا برای کاهش قیمت سرامیک ، سبک کار هایی با ظرافت حداقلی تولید میکنند.

برند کاشی و سرامیک خارجی مجموعه ما چیست؟

 

از سال 96 با هدف کاهش خروج ارز از کشور ، واردات کاشی و سرامیک به ایران ممنوع شد. در واقع از آن سال تا به امروز هرچ گونه محصول کاشی و سرامیک وارداتی در بازار ایران یافت نشد. به سرعت پخش کننده های کاشی و سرامیک مانند مجموعه ما در پی پر نمودن خلا نبود کاشی و سرامیک خارجی در بازار بودیم و سر انجام نمایندگی یک برند اسپانیایی را در ایران دریافت کردیم.
کارخانه سروکوارنتا در اسپانیا میباشد و با همکاری کارخانه مرجان ایران ، یک خط تولید با دستگاه های به روز اسپانیا و متخصصین اسپانیایی و حتی کارگران اسپانیایی در ایران افتتاح شد. این خط تولید کاملا تحت لیسانس میباشد و محصولات آن مطابق با کارخانه مرکزی در اسپانیا میباشد. بدین گونه هم محصولات اسپانیایی را در ایران به ارمغان آوردیم و هم بازار صادرات محصولات اسپانیایی در خاورمیانه را به دست آوردیم.