برند کاشی کلاسیک

کاشی کلاسیک یا برند کاشی و سرامیک کلاسیک همزمان با تحول در مدیریت کسب و کار و سیستم برندینگ در فعالیت های صنفی و با توجه به سابقه همکاری با شرکت های تولیدی کاشی و سرامیک و کاخانه های مطرح کاشی سرامیک خلق شد. اتفاق مذکور در سال 1388 با همکاری کارخانه کاشی و سرامیک آپادانا سرام رقم خورد و بدین صورت اولین برند مجومه کاشی سرامیک بای می را ایجاد شد.

دلیل انتخاب همکاری ما با کاشی و سرامیک آپادانا سرام به دلیل به بهرهمندی از تجهیزات  به روز دنیا ، قادر به تولید همزمان کاشی و سرامیک و پرسلان میباشد . تولید کاشی دیواری بدنه سفید دو پخت و سرامیک پرسلان با جذب آب پایین به عنوان یکی از کاملترین تولید کنندگان عرصه کاشی و سرامیک و پرسلان در ایران عزیزمان میباشد.

آپادانا برند کلاسیک
کاشی کلاسیک آپادانا

کاشی کلاسیک : تولد برند

 

برند کلاسیک اولین برند تولیدی مجموعه تایل بای می بوده است و تمام همکاران مجموعه اشتیاق بسیاری در تولید طرح های دیزاین شده خودمان داشتند. ارتباط طراحان و متخصصین مجموعه با معماران و آرشیتک های زیبا پسند ، سبب تولید محصولات پر طرفدار در ایران شد و به طبع مورد استقبال قرار گرفت.

در واقع به زبان دیگر مجموعه تایل بای می از فضای طرح های سنتی در دهه 80 که بازار را اشباع کرده بود ، گذر کرد و طرح های مدرن و کلاسیک را تولید نمود و بدین گونه این برند را کلاسیک نامگذاری نمودیم.

برند کلاسیک آپادانا

کاشی کلاسیک آپادانا : مسیر برند

 

ابتدا در ابعاد 40*25 و 50*25 شروع و با تولید انحصاری سایز های 50*20 و 60*20 در کارخانه آپادانا سرام و استفاده از رنگ و لعاب ایتالیایی توانستیم یکی از پکیج های رنگی ساده با رنگ های شارپ و قطعات دکوری یکی از طرح های مدرن و شیک را خلق نماییم که تا چندین سال به عنوان یکی از محصولات مورد علاقه هموطنان عزیزمان در سراسر میهن باشد .

تولید سرامیک پرسلان در ابعاد 60*30 ، 50*50 و 60*60 در دو نوع مات و براق و با قابلیت تولید رکتیفای میباشد . مزیت سرامیک پرسلان رکتیفای به دلیل از بین بردن لبه های گرد به اصطلاح کرو میباشد که در نصب زیبایی دو چندان میبخشد .  سنگ تراورتن و دهبید از جمله ایده برای طراحی محصولات کف کاشی سرامیک کلاسیک میباشد.

در سال 1399 کاشی سرامیک بای می در برند کاشی کلاسیک آپادانا ، تولید اسلب در سایز 120*60 را  آغاز و به سبد محصولات اضافه نمود که شاخص ترین آن ها کالکشن شدو میباشد.

یکی دیگر از نیازهای روز بازار استفاده از طرح های چوب و پارکتی میباشد که کاشی سرامیک بای می ،توانست در برند کاشی کلاسیک آپادانا این رویا را تحقق بخشد و با بهره گیری از طرح و رنگ های متنوع تمامی سلایق را پوشش دهد.

برند کاشی کلاسیک : جدول فروش سالانه

 

در نمودار زیر فروش سالیانه محصولات برند کاشی کلاسیک به صورت بار چارت قرار گرفته است. همانطور که مشاهده میکنید سال 95 پر فروش ترین سال برای برند کلاسیک در دهه اخیر بوده است و علت آن طراحی و تولید کاشی های منحصر به فرد در آن سال بوده است که مورد استقبال همگان نیز قرار گرفت. در سال های بعد طرح ها و دیزاین محصولات برند کاشی کلاسیک آپادانا به روز رسانی و مشابه نمونه های اسپانیایی شد تا بار دیگر بازار را از آن خود نماییم و در این راه کم و بیش موفق بودیم.

  • مقدار فروش سالیانه (بر حسب متر مربع)

کاشی کلاسیک آپادانا : تاییدیه های کارخانه آپادانا سرام

 

برند کاشی کلاسیک آپادانا سرام در طی سالها فعالیت خود توانسته است موفقیت ها و گواهینامه های بیشماری را در زمینه های مختلف کسب نماید :

  • پروانه بهره برداری از طرف وزارت صنایع و معادن (سال 1388)
  • پروانه كاربرد علامت استاندارد اجباری برای کلیه محصولات (سال 1397)
  • گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف كنندگان (سال 1391)
  • صادر كننده برتر از طرف وزارت صنایع و معادن (سال 1388 و 1389)
  • واحد نمونه صنعتی از سوی اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قزوین (سال 1392 و 1393)
  • گواهینامه ISO9001 از شرکت QAL (سال 2019)
  • گواهینامه ISO14001 از شرکت QAL (سال 2019)
  • گواهینامه ISO45001 از شرکت QAL (سال 2019)
گواهینامه برند کاشی کلاسیک کارخانه آپادانا
تاییده کیفیت برند کاشی کلاسیک
تاییده برند کلاسیک آپادانا