کاشی سرویس بهداشتی | سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی با سایز 10×20

 

جدیدترین سایز مورد کاربرد در اروپا میباشد که در ایران نیز مهندسان طراح شروع به مصرف آن برای سرویس بهداشتی  نموده اند . در حال حاضر توانسته ایم تا طرح های روز دنیا را با این سایز تولید نموده و در اختیار شما قرار دهیم.

برای مشاهده تمام محصولات خارجی با سایز 20 × 10 کلیک نمایید
کاشی بین کابینت 10 در 20 کابینتی آشپزخانه

کاشی سرویس بهداشتی با سایز 30×30

 

کاشی و سرامیک با سایز 30 در 30 از دیرباز مورد استفاده ترین سایز برای سرویس بهداشتی بوده است و امروزه نیز طرح های مدرن و اروپایی را با این سایز تولید کرده ایم تا اغنا کننده سلیقه همگان باشیم.

برای مشاهده تمام محصولات خارجی با سایز 30 × 30 کلیک نمایید

کاشی سرویس بهداشتی با سایز 90×30

 

یکی از ابعاد پر فروش در دوسال اخیر میباشد که مناسب برای سرویس های بزرگ و کوچک میباشد . این ابعاد را غالبا به صورت افقی نصب میکنند. تنوع کاشی های سایز 30 در 90 از دیگر ابعاد بیشتر میباشد و انتخاب ساده تر میباشد.

برای مشاهده تمام محصولات خارجی با سایز 90 × 30 کلیک نمایید

سرامیک سرویس بهداشتی با سایز 120×60

 

سرامیک سایز 60 در 120 مدرن ترین سایز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی میباشد. این ابعاد بسیار مدرن و لوکس میباشد و به نوعی از سبک های اروپایی الهام گرفته شده است.

برای مشاهده تمام محصولات خارجی با سایز 120 × 60 کلیک نمایید

قیمت کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی

 

قیمت کاشی سرویس بهداشتی بر اساس سایز و کارخانه تولید کننده تعیین میشود. کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی مجموعه تایل بای می عمدتا در کارخانه الوند و فخار به طور انحصاری تولید میگردد و با کیفیت ترین محصولات ایران میباشد. قیمت کاشی های ما به طور کلی از قیمت 100 هزار تومان (بر اساس متر) شروع میشود و بر اساس بزرگ شدن سایز ، افزایش قیمت میابد.

نکات مهم در خرید کاشی سرویس بهداشتی

 

از ملزومات مهم بهداشتی در صنعت ساختمان کاشی و سرامیک برای سرویس بهداشتی میباشد . به دلیل استفاده روزانه از سرویس بهداشتی که امروزه به یک امر طبیعی تبدیل شده است انتخاب کاشی وسرامیک دارای اهمیت ویژه ای برای مصرف کنندگان تبدیل شده است.
با پیشرفت صنعت کاشی و سرامیک و با ورود تکنولوژی های جدید برای تولید کاشی و سرامیک در زمینه طرح و رنگ و سایز در این صنعت ، باعث تولید این محصولات با تنوع بسیار بالا شده است . این امر سبب شده تا بیشتر سلایق مشتریان را اغنا نماید . البته انتخاب را هم کمی دشوار می نماید . برای انتخاب بهتر باید چند نکته را در نظر بگیریم .

1. انتخاب ابعاد مد نظر

 

در مورد انتخاب کاشی توالت می بایست به محیط و ارتفاع سرویس بهداشتی خود توجه داشته باشد و کاشی و سرامیک متناسب با ابعاد سرویس بهداشتی را انتخاب نمایید. در برخی موارد هم میتوان ساختار شکنی کرد چنانچه امروزه مهندسان و طراحان بیشتر از ابعاد بزرگ مانند 100 × 33 و 120 × 60 استفاده می نمایند.
برای استفاده از سایز های بزرگتر مانند 120 × 60 و یا 240 × 120 بهتر است قبل از ساخت ابعاد دیوار ها طوری طراحی گردد تا دقیقا هم اندازه کاشی ها شود . در نوع کار کردن کاشی درخصوص انتخاب سایزبه این نکته توجه کنید که برای نمایش بهتر ارتفاع باید کاشی را به صورت عمودی نصب کنید و برای نمایش بهتر کشیدگی دیوارها کاشی را به صورت افقی نصب نمایید.

2. انتخاب نوع لعاب از نظر مات یا براق بودن

 

در خصوص نظافت ، کاشی سرویس بهداشتی با لعاب مات ، کمتر نیاز به نظافت دارد ولی نظافت آن کمی سختتر نسبت به لعاب براق میباشد. انتخاب بیشتر مهندسان آرشیتکت ، لعاب مات است همچنین توصیه میشود برای سرویس بهداشتی در فضاهای اداری و تجاری از کاشی با لعاب مات استفاده گردد چراکه کمتر نیاز به نظافت دارند .
مزایای کاشی با لعاب براق عکس موارد گفته شده در مورد لعاب مات می باشد یعنی نظافت ساده تر و لکه پذیری بیشتری نسبت به لعاب مات دارد و از دیرباز این نوع لعاب مورد استقبال عموم مردم بوده است. جدیدا لعاب پولیش نیز به مجموعه سرامیک های سرویس بهداشتی اضافه گردیده که در دسته لعاب براق میباشد ولی با شفافیت بسیار بالا که مورد توجه بسیاری از طراحان مدرن می باشد.
برای مشاهده محصولات ما بر اساس لعاب میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
لعاب مات
لعاب براق
لعاب پولیش

انتخاب رنگ دلخواه

 

انتخاب رنگ کاشی توالت کاملا شخصی می باشد و به سلیقه هر فرد بستگی دارد . در تعریف رنگ ها باید بدانیم که چند دسته رنگ داریم مانند رنگهای گرم و رنگهای سرد و یا خنثی که با توجه به سلیقه و یا مکان مورد استفاده باید بدانیم کدام رنگ برای کدام فضا بهتر است.
 خانواده رنگهای آبی ، بنفش ، طوسی و مشکی ذاتا سرد میباشند و خانواده رنگهای کرم ، قهوه ای ،صورتی ، سبز جزو رنگهای گرم میباشند. بعضی رنگ ها خنثی نیز می باشند یعنی با بیشتر رنگها قابلیت ست شدن را دارا میباشد که خانواده رنگهای طوسی و سفید و مشکی  جزو این دسته میباشند.
 بهتر است کاشی سرویس بهداشتی برای فضا با نور کم را از بین رنگهای روشن انتخاب نماییم چرا که هرچه رنگ روشن تر باشد فضا را بزرگتر نشان میدهد و بلعکس کاشی توالت برای فضا های اداری و تجاری بهتر است از خانواده رنگهای طوسی انتخاب شود زیرا رنگ طوسی به اصطلاح چرک تاب می باشد و نیاز کمتری به نظافت مستمر و روز مزه دارد.
در مورد منزل بعضی از مهندسان در حمام ازخانواده رنگهای شاد مانند صورتی ، آبی و یا بنفش می نمایند و برای سرویس مهمان از رنگ های گرم و یا خنثی مانند طوسی و کرم استفاده میکنند.

کاشی سرویس بهداشتی خارجی یا کاشی سرویس بهداشتی لوکس

 

مجموعه تایل بای می برای اغنای سلیقه همگان ، نمایندگی یک برند کاشی و سرامیک اسپانیایی را در ایران بر عهده دارد و محصولات به روز و مدرن اروپایی را به سرعت به بازار ایران وارد میکنیم. برند سروکوارنتا اسپانیا تحت لیسانس و با مدیریت و کارگران اسپانیایی در کارخانه مرجان ایران تولید میگردد. کیفیت و قیمت محصولات اسپانیایی ما در رده لوکس قرار دارد.

درانتها بهتراست قبل ازخرید و انتخاب کاشی و سرامیک برای سرویس بهداشتی خود در مورد نوع لعاب ، سایز و رنگ کاشی متناسب با فضا ، کاربری و سلیقه شخصی خود را با توجه به توضیحات بالا مرور نموده و بعد اقدام به خرید نمایید.