سروکوارنتا اسپانیا

سرو کوارنتا یا برند سروکوارنتا سرامیک اسپانیایی خارجی cer cuarenta

سروکوارنتا یا برند سرو کوارنتا یا Cero Cuarenta دومین تجربه همکاری مجموعه تایل بای می با کارخانه های اسپانیایی بود که در سال 96 آغاز شد. سروکوارنتا با همکاری کارخانه مرجان و با تجهیزات اسپانیایی و متریال های اروپایی به خصوص ایتالیایی در ایران شروع به تولید محصولات خود به صورت تحت لیسانس نمود.

 کلیه محصولات تولیدی به سرعت با تولیدات کارخانه اسپانیایی تطبیق داده شد و تاییدیه کیفیت اروپایی را از آن خود کرد. در حال حاضر سرکوارنتا چندین نماینده در ایران دارد که مفتخر هستیم اعلام داریم مجموعه تایل بای می از نمایندگان رسمی Cero Cuarenta میباشد.

سرامیک اسپانیایی سرو کوارنتا : شاخصه اصلی

 

محصولات سروکوارنتا بر پایه نوآوری میباشد تا بازار بسیار سخت اروپا را از دست ندهد. متخصصین بسیاری از اعضای تیم cero cuarenta هستند اما جالب است که بدانید در بین آن ها سنگ شناس و زمین شناس نیز برای کمک به طراحی و دیزاین و استخراج مواد اولیه ی کالکشن های طرح سنگ و بتن وجود دارد. حساسیت و کیفیت از شاخصه های مهم سروکوارنتا میباشد. از معروف ترین طرح های این برند اسپانیایی به سرامیک طرح کلکته و سرامیک طرح کلکته گلد میتوان اشاره کرد.

همچنین از متخصصین طراحی و تولید پارکت برای تولید سرامیک های طرح چوب نیز دریغ نکرده است و بدین گونه سبب خلق یکی از زیباترین کالکشن های طرح چوب به نام NATURA شده است.

سرو کوارنتا : علت نام گذاری برند

در زبان اسپانیایی Cero به معنی صفر و Cuarenta به معنی 40 میباشد. کارخانه اسپانیایی cerocuarenta در مختصات جغرافیایی 0,40 واقع شده است و در واقع نام برند از محل دقیق کارخانه حکایت دارد که در شهر کاستلون قرار دارد.

سرامیک اسپانیایی خارجی سرو کوارنتا سروکوارنتا cero cuarenta cerocuarenta

سروکوارنتا : فروش سالیانه

سرکوارنتا جز معدود برند های اسپانیایی در بازار ایران میباشد و به نسبت کار های لوکس و سایز بزرگ تولید مینماید. سروکوارنتا جز طرح های گران قیمت مجموعه تایل بای می میباشد اما با این حال سهم قابل قبولی از بازار سرامیک های خارجی را در ایران به خود اختصاص داد.

  • فروش سالانه (بر حسب متر مربع)

سرامیک خارجی سروکوارنتا : تاییده کیفیت

 

سرامیک اسپانیایی سرو کوارنتا تمامی گواهینامه های کیفیت در اروپا را از آن خود کرده است. کیفیت و دقت دو جز اصلی این سرامیک خارجی میباشد. لوکس بودن سروکوارنتا بر هیچ کس پوشیده نیست و تلفیق آن با نوآوری سبب خلق این برند زیبا شده است.