چسب بتن | قیمت چسب بتن شیمی ساختمان

چسب بتن شیمی ساختمان

چسب بتن sa شیمی ساختمان
چسب بتن شیمی ساختمان قیمت

چسب بتن شیمی ساختمان از بهترین انواع چسب بتون و آب بندی در ایران میباشد. مجموعه تایل بای می مفتخر است که نمایندگی رسمی برند شیمی ساختمان را از 21 سال گذشته تا به امروز داشته باشد. انبار چسب کاشی و چسب بتن ما واقع در خیابان بنی هاشم میباشد.

محصولات مشابه مانند شیمی ساختمان زرین و شیمی ساختمان نوین و … صرفا جهت سواستفاده از نام تجاری شیمی ساختمان نامگذاری شده اند و هیچگونه ارتباطی با کارخانه اصلی ندارد. لطفا اگر به دنبال محصولات با کیفیت شیمی ساختمان اصل هستید ، بارکد های بسته بندی را بررسی کنید و یا از نمایندگی رسمی خریداری نمایید.

 

محصولات شیمی ساختمان را تنها از نمایندگان رسمی خریداری نمایید

چسب-بتن-SA12-شیمی-ساختمان

چسب بتن SA12

8 لیتری

فروش عمده : 915،000 تومان

فروش خرد : 925،000 تومان

چسب-بتن-SA6-شیمی-ساختمان

چسب بتن SA6

8 لیتری

فروش عمده : 789،000 تومان

فروش خرد : 799،000 تومان

چسب بتن SَA12

چسب-بتن-SA12-شیمی-ساختمان

قیمت چسب بتن SA12 سطل 8 لیتری عمده : 915,000 تومان

قیمت چسب بتن SA12 سطل 8 لیتری خرد : 925,000 تومان

چسب بتن SA12 یکی از بهترین انواع چسب بتن در ایران میباشد که توسط کارخانه شیمی ساختمان تولید میگردد. این چسب خاصیت انعطاف پذیری و چسبندگی بسیار بالایی دارد و برای ایجاد ملات چسبنده بر روی بتن بسیار مناسب است و سبب آب بندی کامل میشود.
نام چسب SA12
نام شرکت شیمی ساختمان
حالت فیزیکی مایع
رنگ شیری
نوع بسته بندی 8 ، 3 و 1 کیلویی
میزان مصرف 800 گرم برای هر متر مربع
کاتالوگ محصول دانلود

موارد استفاده از چسب بتن SA12

 

 • جهت آب بندی فضاهای در معرض آب مانند استخر و سونا
 • جهت آب بندی فضاهای بهداشتی صنعتی و انبار ها
 • اگر با سیمان و ماسه و خاک سنگ ترکیب شود برای نصب سرامیک بسیار مناسب است
 • تقویت استحکام و چسبندگی چسب کاشی پودری BK1

مزایای استفاده از چسب بتن SA12

 

 • برای چسباندن ملات به بتن ، دیگر نیاز به توری های فلزی نیست
 • افزاریش مقاومت کششی
 • بهترین چسب بتن برای آب بندی به خصوص استخر ها
 • بسیار مستحکم در مقابله با نمک های یخ زدا
 • انعطاف پذیری عالی

چسب بتن SA6

چسب-بتن-SA6-شیمی-ساختمان

قیمت چسب بتن SA6 سطل 8 کیلویی عمده : 789,000 تومان

قیمت چسب بتن SA6 سطل 8 کیلویی خرد : 799,000 تومان

 

چسب بتن SA6 نوعی دیگر از چسب ها بتون شیمی ساختمان میباشد که برای مصارف آب بندی و ساخت ملات چسبنده از آن استفاده میشود. چسب بتن SA6 بسیار کاربردی میباشد و لکه گیری سطوح بتونی و سیمانی و همچنین تقویت چسبندگی چسب کاشی از مهمترین مزایای این چسب میباشد.
نام چسب SA6
نام شرکت شیمی ساختمان
حالت فیزیکی مایع
رنگ سفید
نوع بسته بندی 8 و 3 کیلویی
میزان مصرف 900 گرم برای هر متر مربع
کاتالوگ محصول دانلود

موارد استفاده چسب بتن SA6

 

 • لکه گیری سطوح بتنی و سیمانی
 • ترک گیری سطوح بتنی و سیمانی
 • تقویت چسب کاشی و نصب کاشی و سرامیک

مزایای استفاده از چسب بتن SA6

 

 • اختلاط آسان و سریع ، سرعت اجرای بالا
 • انعطاف پذیری مناسب
 • مقاومت و دوام مناسب
چسب بتون یکی از مهمترین افزودنی های صنعت مصالح ساختمانی میباشد و نقش بزرگی در ترمیم بتن ، آب بندی و ترمیم سیمان و بتن دارد. همچنین این چسب برای افزایش مقاومت بتن و پوشاندن ترک های بتن مناسب است. چسب بتون به طور کلی به دو دسته اپوکسی و لاتکس تقسیم میشود.
پایه هر دو چسب پلیمر و مواد معدنی دیگر میباشد و معمولا به صورت مایع شیری رنگ یا سفید رنگ میباشد. چسب بتون قابلیت مخلوط سازی با سیمان ، ماسه و خاک سنگ را دارد و ملات بسیار محکمی از این ترکیب به وجود میاید که برای ترمیم فوق العاده میباشد.
چسب بتن شیمی ساختمان یکی از بهترین چسب های بتون در ایران میباشد و مجموعه تایل بای می به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان کاشی و سرامیک همواره محصولات برند شیمی ساختمان را پیشنهاد میکنیم. تیم R&D شیمی ساختمان همواره در صدد تکامل و بهبود محصولات خود میباشند و هر سال محصولات با کیفیت تری را روانه بازار میکنند.
شیمی ساختمان به علت محبوبیتی که در بین معماران و نصاب های کاشی و سرامیک دارد همواره در معرض آسیب از سوی سودجویان بوده است. بعضی از شرکت ها از نام این برند سرشناس سواستفاده میکنند و چسب بی کیفیت خود را با بسته بندی شیمی ساختمان روانه بازار میکنند.
بدین سبب شیمی ساختمان برای جلوگیری از این تعرض متقلب ها هر 3 ماه بسته بندی محصولات خود را تغییر میدهد و همچنین بارکد بر روی محصولات خود درج میکند.هنگام خرید محصولات شیمی ساختمان به درج بارکد توجه نمایید و از نمایندگی ها معتبر این برند خرید نمایید. چسب بتن SA12 و چسب بتن SA6 از پر فروشترین چسب ها بتون در ایران میباشد.
در حال حاضر چسب بتن بیشتر برای نصب سرامیک های ابعاد بزرگ و پرسلان مورد استفاده قرار میگیرد.
چسب بتن با نام تجاری تولیدی (FARCOTOP) بر پایه پلیمر های اصلاح شده مناسب جهت ساخت ملات های چسبنده برای سطوح و بعنوان ماده آب بند و واسطه چسبنده قوی برای تعمیرات سطوح بتنی و سیمانی تولید گردیده است.
چسب های بتن برای جلوگیری از یخبندان و نمک بسیار کاربرد دارد و مقاومت بسیار خوبی را ایجاد میکند. قیل از استفاده از چسب بتن باید کلیه چربی ها و آلودگی های قدیمی تمیز گردد و شکاف ها و ترک ها را به حدی که چسب به آن نفوذ کند ، باز کنید. جلوی هر کدام از محصولات چسب بتن ، فایلی قابل دانلود قرار گرفته است و نحوه استفاده و اطلاعات فنی محصولات درج شده است.