ایده های دیزاینی – تلفیق چوب و بتن

تلفیق چوب و بتن ترکیب
گاهی اوقات یک فضای دلنشین دکوری در خانه یا فروشگاه تنها با یک ایده ساده تلفیقی شروع میشود. تلفیق چوب و بتن ابتدا در نمای خانه های ویلایی انجام میشد و پس از مدتی این سبک به دیزاین داخلی خانه ها نیز راه پیدا کرد. ترکیب چوب و بتن باعث در کنار هم قرار گرفتن دو عنصر استحکام و ظرافت در کنار یکدیگر میشود.

 

 

تلفیق چوب و بتن

تصویری که مشاهده میکنید از ترکیب دو محصول اسنو و اکستریم قهوه ای توسط طراحان تایل بای می خلق شده است. اسنو کاشی با اشکال هندسی میباشد و حسی از مدرنیته را به همراه دارد. طرح اسنو مانند بتن میباشد و حس استحکام و قدرت را به فضای استفاده شده تلقین میکند. همچنین رنگ بتن خنثی میباشد و به اصطلاح برای تمام سلیقه ها و فصول قابل استفاده است.
اسنو 7 فیس دکوری دارد و 5 فیس ساده که میتوانید در صفحه محصول اسنو به صورت کامل این محصول را مشاهده نمایید. فیس ها به صورت رندوم در کارتن ها قرار میگیرد تا تنوع بیشتری را بتوانیم ایجاد نماییم.

اسنو ساده

اسنو دکوری

اکستریم قهوه ای یک سرامیک طرح پارکت میباشد که با کاشی طرح بتن ترکیب شده است. اکستریم قهوه ای از زیبا ترین و طبیعی ترین سرامیک های طرح چوب در مجموعه تایل بای می میباشد. اکستریم 6 فیس مختلف دارد و به صورت رندوم در کارتن ها قرار میگیرد تا حس پارکت را بهتر ایجاد نماییم.
سرامیک طرح چوب جذب آب کمتری نسبت به پارکت دارد و همچنین نگه داری ساده تری را به همراه دارد. به همین علت از سال 90 مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است و به یکی از پر فروش ترین سرامیک های کف خانه مبدل شده است.

 

در هنگام نصب این دو محصول میتوان در قسمتی که به یکدیگر میرسند ، بر روی سرامیک اکستریم برشی ایجاد کرد که اسنو و اکستریم داخل یکدیگر قرار گیرند و به معنای واقعی تلفیق بتن و چوب را ایجاد کنیم.

امیدواریم که این ایده دیزاینی بتواند سبب ایجاد یک ایده در طراحی خانه هایتان شود. ممنون میشیم نسظراتتون رو در قسمت کامنت ها یادداشت کنین تا از تجربیات تون استفاده کنیم.