ایده های دیزاینی – سرویس بهداشتی کرم

کاشی بژ سلدا
سرویس بهداشتی کرم از دیرباز به عنوان یکی از محبوب ترین رنگ ها و سبک ها بوده است. تم رنگی کرم بسیار لطیف و گرم است و حس خوبی به مخاطبین میدهد. ترکیب رنگ طلایی با کرم از سال 1387 به لوکس نشان دادن این تم رنگی کمک بسیار حائز اهمیتی نمود.
این سبک رنگی در اروپا نسبت به آمریکا بیشتر مشاهده میشود و ایده های طراحی سبک سرویس بهداشتی کرم از نمونه های اسپانیایی و ایتالیایی گرفته شد است. اضافه شدن طرح های استراکچر ( کاشی با برآمدگی یا فرورفتگی) و دکوری (داشتن طرح دکوری مثل گل یا رنگ طلایی در کاشی به عنوان رنگ ثانویه) به کامل شدن کالکشن های این طرح کمک بسیاری نمود. رنگ کرم تقریبا جز رنگ های خنثی در نظر گرفته میشود و تیزی یا سردی خاصی را به مخاطب تلقین نمیکند و همین مسئله باعث محبوبیت این سبک رنگ ها در ایران شده است.
از سال 1390 با تاسیس برند لاریس توسط مجموعه بای می ، کالکشن های کامل برای مراجعه کنندگان عزیز در نظر گرفتیم تا خرید را آسان نماییم. در ادامه ایده طراحی کالکشنی با تم رنگی کرم و بژ را برای فضاهای لوکس به نمایش خواهیم گذاشت. در این ایده دیزاینی از کالکشن سلدا و سرامیک دنیسا کرم استفاده شده است.

دیوار :

کاشی سلدا بژ
1. طرح ساده سلدا : این کاشی در ابعاد 30 در 90 طراحی شده است و دیزاین بسیار زیبایی را در عین سادگی به نمایش میگذارد. این طرح برگرفته از سنگ دهبید میباشد و رگه های سفیدی در آن قرار گرفته است.
کاشی دکوری سلدا لاریس
2. طرح دکور ساده سلدا : این کاشی نیز در ابعاد 30 در 90 طراحی شده است. کارشناسان مجموعه بای می پیشنهاد میکنند که این طرح را حداکثر تا 30 درصد از فضا استفاده نمایید تا جلوه خوبی را به نمایش بگذارد.
کاشی سلدا طلایی
3. طرح دکوری کرم سلدا : این طرح دکوری با رنگ کرم ادغام شده است تا براقی خاصی را به نمایش بگذارد. کاشی های دکوری امکان نصب به صورت افقی یا عمودی را دارند و حتی میتوان جهت عکس کاشی های ساده آن را نصب نمود تا خلاقیت زیبایی را به محیط تلقین کرد.
کاشی باند رزین سلدا
4. باند دکوری سلدا : طرح های باند در کالکشن های مجموعه تایل بای می با همراهی کارگاه های ساخت رزین طراحی میشود. نصب باند ها به جدا کردن فضای بین کاشی های ساده بسیار کمک میکند و باعث جلوه دو چندان آن ها میشود. سایز آن 8 در 30 سانتی متر است.
کاشی سیگاری سلدا
5. طرح سیگاری سلدا : طرح حای سیگاری کالکشن های بای می در سایز 3 در 30 طراحی شده است و مانند باند فضای بین کاشی های ساده را جدا میکند. عرض آن نسبت به باند کمتر است و بنا بر سلیقه میتوان از هر کدام استفاده کرد.
کاشی نگین سلدا لاریس
6. نگین سلدا : طرح های نگین از جنس رزین میباشند و بر روی کاشی نصب میشود. دیزاینر های مجموعه بای می پیشنهاد میکنند که به ازای هر 5 متر حداکثر از یک نگین استفاده نمایید تا مانند نگین فضا رنگ و جلوه ببخشد.

کف :

 

طرح ساده استخوانی یا کرم : سایز سرامیک کف برای این دیزاین ، سایز 30 در 30 در نظر گرفته شده است. علت آن به وجود آوردن استحکاک بیشتر در کف حمام میباشد تا از سر خوردن و لغزندگی جلوگیری به عمل آید. همچنین این طرح مات میباشد تا جای رد پا و دم پایی بر روی زمین نماند. طرح دنیسا در دو رنگ کرم و استخوانی برای این کالکشن پیشنهاد میشود که انتخاب آن بنا بر سلیقه میباشد.
کاشی کرم رنگ دنیسا
کاشی استخوانی سایز کوچک دنیسا

جمع بندی

طرح های کرم و بژ در جوامع ایرانی بسیار کاربرد دارد و سبب لوکس و سادگی محیط میشود. همچنین به علت مات بودن برای سرویس بهداشتی بسیار مناسب میباشد. کاکشن فوق از پر فروش ترین کاکشن های مجموعه تایل بای می میباشد که در کارخانه عقیق تولید میگردد. امیدواریم نقش کوچکی در دیزاین خانه های هم وطنان عزیزمان داشته باشیم.

 

 

برای درخواست مشاوره رایگان از کارشناسان مجموعه دکوراسیون کاشی و سرامیک بای می با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید و یا در قسمت تماس با ما سوالات خود را مطرح نمایید.