ایده های دیزاینی – کاشی دکوری پذیرایی

کاشی بین کابینتی زارا آنتیک

کاشی دکوری پذیرایی

 

 

همیشه انتخاب کاشی و سرامیک برای دیوار پذیرایی و دیوار تلویزیون از سخت ترین قسمت های دیزاین خانه میباشد. کاشی های دیواری باید در متراژ کم کار شود تا جلوه بسیار زیادی را به نمایش بگذارد. در این مقاله از ایده دیزاینی سعی داریم تا یکی از زیبا ترین ترکیب های رنگی و دیزاینی برای قسمت پذیرایی خانه را به نمایش بگذاریم.

کاشی های پذیرایی در گذشته معمولا با سایز های متوسط طراحی میشدند و در گذشته باعث لوکس شدن فضا میشدند. امروزه کاشی ها و سرامیک های دیوار های پذیرایی یا به صورت دکوری با سایز کوچک انتخاب میشوند و یا سایز های بزرگ یا به اصطلاح اسلب.

در این قسمت از ایده های دیزاینی سعی داریم تا ترکیب زیبایی از کاشی دیواری به نام زارا و کاشی کف به نام ساردنی را معرفی کنیم. این ترکیب رنگی خنثی میباشد و بدین معنا که قابلیت اجرا در بسیاری از خانه ها با سبک های مختلف را دارد.

دیوار :

 

1. کاشی زارا آنتیک : کاشی های زارا در سایز 10 در 20 طراحی شده اند و قابلیت استفاده در پذیرایی و بین کابینت را دارند. کاشی زارا در سال 97 به بازار دکوراسیون کاشی و سرامیک عرضه شد و تا به امروز به عنوان یکی از محبوب ترین کاشی های سایز کوچک شناخته میشود. کاشی های دکوری به صورت تکی به فروش میرسند زیرا جز کاشی های لوکس به حساب میاید.

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید طرح های کاشی زارا با یکدیگر متفاوت هستند و همین اختلاف طرح سبب جلوه بیشتر میشود. به نوعی بی نظمی در طرح زارا باعث خلق یک فضای مدرن و خاص میشود. جالب است که بدانید در هر جعبه از کاشی های زارا 22 عدد کاشی قرار گرفته است که در قالب 17 طرح مختلف به صورت رندوم بسته بندی میشود. رندوم بودن طرح زارا باعث متمرکز نمودن توجه بسیاری از طراحان و دیزاینز ها به این سبک کار ها شده است.

کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک
کاشی زارا آنتیک

کف :

سرامیک کف با سایز 60 در 60 برای هارمونی بخشیدن به طرح زارا انتخاب شده است. سرامیک کف با نام ساردنی به صورت طوسی روشن طراحی و تولید میشود. ساردنی به صورت مات میباشد و به همین علت از بر جای ماندن جای پا و دمپایی میتوان بر حذر ماند. این با سادگی خود و در کنار زارا باعث جلوه دو چندان فضا میشود.

جمع بندی:

انتخاب طرح های دیواری در پذیرایی و تلویزیون بسیار سخت میباشد. کاکشن بالا به عنوان یکی از طرح های زیبای مجموعه تایل بای می میباشد و جز انتخاب های اول کارشناسان مجموعه برای پذیرایی میباشد. امیدواریم نقش کوچکی در دیزاین خانه های هم وطنان عزیزمان داشته باشیم.

ممنون میشیم که نظراتتون رو زیر این مقاله یادداشت کنین و به ارتقای سطح ارائه خدمات مجموعه ما کمک میکنید.

برای درخواست مشاوره رایگان از کارشناسان مجموعه دکوراسیون کاشی و سرامیک بای می با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید و یا در قسمت تماس با ما سوالات خود را مطرح نمایید.