ایده های دیزاینی – سرویس بهداشتی طوسی

کاشی طوسی اوتاوا

سرویس بهداشتی طوسی

 

 

کاشی طوسی باعث خنثی نشان دادن محیط میشود. ترکیب رنگی طوسی همچنین باعث بزرگ نشان دادن فضا میشود تا حس بهتری به مصرف کننده تلقین شود. ترکیب رنگی سرویس بهداشتی طوسی بسیار در اروپا مورد توجه میباشد و از سال 2016 طرح های بسیاری با این سبک کار تولید شده است.

سرویس بهداشتی طوسی همچنین برای ساده نشان دادن فضا برای عزیزانی که مینیمال پسند هستند نیز پیشنهاد میشود. طرح مینیمال در اوج سادگی ، حسی از لوکس بودن را به مخاطب میرساند و به همین علت بسیار مورد توجه ایرانیان در دهه 90 قرار گرفته است. از سال 95 بسیاری از کالکشن های کاشی و سرامیک با طرح های طوسی ، از سنگ های طبیعی با همین رنگ نیز پیشی گرفت و سبب شد در مناطق لوکس به جای استفاده از سنگ ، معماران و طراحان به سمت سرامیک های از این دست روی بیاورند.

در این طرح که توسط طراحان مجموعه دیزاین شده است میتوانین 4 طرح مختلف کاشی طوسی را مشاهده کنید. طرح های دیوار به نام اتاوا میباشد و سرامیک کف با نام دنیسا شناخته میشود.

دیوار :

1. یک طرح ساده خاکستری ساده : سایز 30 در 60 که اساس طراحی بر آن چیده شده است و حدود 60 درصد از محیط را پوشانده است.

کاشی اتاوا طوسی

2. یک طرح استراکچر یا پانچ : طرح های استراکچر به آن دسته از کاشی هایی گفته میشود که برآمدگی یا فرورفتگی دارند. سایز این طرح استراکچر 30 در 60 میباشد و در فضای کار شده حدود 30 درصد از محیط را از آن خود کرده است.

کاشی طوسی پانچ یا استراکچر اوتاوا

3. یک طرح دکوری یا گل : طرح دکوری صرفا برای دیزاین و جلا بخشیدن به محیط استفاده میشود و کارشناسان ما حدود 10 درصد از فضا را به آن اختصاص داده اند. طرح دکوری نیز با سایز 30 در 60 تولید شده است.

کاشی دکوری اوتاوا

کف :

1. طرح خاکستری ساده : سایز سرامیک کف برای این دیزاین ، سایز 30 در 30 در نظر گرفته شده است. علت آن به وجود آوردن استحکاک بیشتر در کف حمام میباشد تا از سر خوردن و لغزندگی جلوگیری به عمل آید. همچنین این طرح مات میباشد تا جای رد پا و دم پایی بر روی زمین نماند.

کاشی طوسی دنیسا

جمع بندی

سرویس بهداشتی طوسی و خاکستری در جوامع اروپایی بسیار کاربرد دارد و سبب لوکس و سادگی محیط میشود. همچنین به علت مات بود برای سرویس بهداشتی بسیار مناسب میباشد.

ممنون میشیم که نظراتتون رو زیر این مقاله یادداشت کنین و به ارتقای سطح ارائه خدمات مجموعه ما کمک میکنید.

 

 

برای درخواست مشاوره رایگان از کارشناسان مجموعه دکوراسیون کاشی و سرامیک بای می با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید و یا در قسمت تماس با ما سوالات خود را مطرح نمایید.