کاشی حمام | سرامیک حمام | کاشی و سرامیک حمام

کاشی حمام و سرامیک حمام

کاشی حمام با سایز 90×30

 

زیردسته بندیپر فروش ترین سایز کاشی حمام و سرویس بهداشتی سایز 30 در 90 میباشد و تقریبا تمام کارخانه های صنعت کاشی ، این ابعاد را تولید میکنند. این سایز کاشی برای حمام با سایز متوسط و کوچک نیز مناسب میباشد.

 

برای مشاهده تمام محصولات سایز 90 × 30 کلیک نمایید

کاشی حمام با سایز 60×30

 

کاشی های تولیدی در سایز 30 در 60 هم اقتصادی و هم زیبا و هم منحصر به فرد میباشند. سعی ما در تولیدات مجموعه تایل بای می ، ارائه و اغنای تمامی سلیقه ها و بودجه ها میباشد. کاشی های ابعاد 30 در 60 جز کاشی های اکونومی ما میباشد.

 

برای مشاهده تمام محصولات سایز 60 × 30 کلیک نمایید

کاشی حمام با سایز 100×33

 

کاشی حمام با ابعاد 33 در 100 از تولیدات جدید صنعت کاشی و سرامیک میباشد و فقط در بعضی کارخانه ها تولید میگردد. این ابعاد معمولا با لعاب مات تولید میشود و به همین علت بسیار مورد استقبال طراحان داخلی قرار گرفته است.

 

برای مشاهده تمام محصولات سایز 100 × 33 کلیک نمایید

سرامیک حمام با سایز 120×60

 

استفاده از سرامیک با ابعاد 60 در 120 یکی از مدرن ترین سبک های دیزاین حمام میباشد. این ابعاد سرامیک قابل نصب بر روی کف و دیوار میباشد و مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی با ابعاد متوسط و بزرگ است.

 

برای مشاهده تمام محصولات سایز 120 × 60 کلیک نمایید

سرامیک حمام با سایز 30×30

 

سرامیک با سایز 30 در 30 عمدتا دو منظوره میباشد یعنی هم برای کف و هم دیوار قابل استفاده است. این ابعاد سرامیک باعث کاهش لغزندگی کف حمام و سرویس بهداشتی میشود و از این رو پر فروشترین ابعاد سرامیک کف حمام و سرویس بهداشتی میباشد.

 

برای مشاهده تمام محصولات سایز 30 × 30 کلیک نمایید

قیمت کاشی حمام و قیمت سرامیک حمام

 

قیمت کاشی حمام بنا بر سایز و لعاب متفاوت میباشد و در مجموعه تایل بای می مفتخر است که انواع طرح های کاشی حمام با کیفیت بالا را در سبد محصولات خود داشته باشد. کاشی حمام از حدود قیمت 100 هزار تومان الی 250 هزار تومان بر حسب متر توسط مجموعه تایل بای می تولید و در اختیار مشتریان عزیز قرار داده میشود.
 
 
 

انواع کاشی و سرامیک حمام

 

مجموعه تایل با می با ارائه کاشی حمام در سایزهای 20/10 ،15/15 ، 30/30 ، 60/30 ، 70/25 ، 90/30 ، 100/33 ، 100/50 ، 120/60 و نیز طرح های مات و براق و پولیش ، جزو تخصصی ترین برند های کاشی و سرامیک در ایران میباشد . از آنجایی که در طراحی های مدرن ساختمان از ابعاد گوناگونی استفاده میشود همگام با نیاز بازار توانستیم مجموعه ای تقریبا کامل برای شما عزیزان بوجود آوریم تا در انتخاب طرح و سایز ، تنوع بالایی برای اثبات شعار خود (کاشی ایده هات با من) داشته باشیم.
 
ترکیب رنگهای سفید طلایی، کرم قهوه ای طلایی، مشکی طلایی، نسکافه ای و رنگهای روشن و ملایم آبی، بنفش و سبز جزو بهترین رنگها برای کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی و حمام شما هستند که امروزه بالاترین درصد انتخاب را در بین خانواهده ای ایرانی دارند. دکوراسیون توالت و دستشویی مانند سایر بخش های خانه حائز اهمیت است. وقتی سراغ بازسازی ساختمان می‌رویم یکی از گزینه های پیش رو، تعویض کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی است. اگر به فکر تغییر دکوراسیون هستید و یا تازه خانه را کاشی و سرامیک می کنید دانست بهترین رنگ کمک زیادی در هرچه بهتر و زیباتر شدن این بخش از خانه شما خواهد کرد.
قبل از اینکه برای انتخاب طرح و رنگ کاشی حمام تان تصمیم گیری کنید باید موضوع نظافت آنها را مد نظر بگیرید زیرا کاشی هایی که رنگ روشن مانند سفید دارند قطعا زودتر کثیف میشوند و باید به نظافت آن ها بیشتر اهمیت داد . البته برای فضای کم نور و کوچک این موضوع صدق نمیکند .
 
نکته دیگری که در انتخاب کاشی حمام اهمیت دارد اندازه کاشی است . امروزه کاشی های کوچک و بزرگ برای حمام وجود دارند که کاشی های بزرگ محبوب تر هستند مخصوصا برای کف حمام. بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که اگر قصد دارید از کاشی های بزرگ برای حمام تان استفاده کنید کاشی کوچک را هم مورد استفاده قرار دهید.
سایز های موجود در هر برند مخصوص کاشی و سرامیک حمام به شرح زیر میباشد
در انتخاب کاشی و سرامیک حمام باید مطابق مساحت و نور موجود از کاشی متناسب استفاده نمود . در صورت نداشتن یا کمبود نور ترجیحا از کاشی های روشن و براق که به عنوان مثال میتوان از طرح کلکته اوریزنتی کاشی بستایل نام برد کار شود و یا برای کاشی حمام های با ارتفاع کم از کاشی های طولی و بصورت عمودی استفاده کرد.
 
استفاده از سرامیک ابعاد 60 در 120 نیز از اروپایی ترین سبک های دیزاین سرویس بهداشتی و حمام میباشد. سرامیک های مات و پولیش برای این منظور به طراحان داخلی پیشنها میشود. مجموعه ما علاوه بر تولیدات سایز 60 در 120 خود ، نمایندگی کارخانه سروکوارنتا اسپانیا را نیز دارد و محصولات کاملا اروپایی را برای مشتریان عزیزمان به ارمغان آورده ایم.