سرامیک طرح پارکت | کاشی طرح چوب | سرامیک طرح چوب

سرامیک طرح پارکت

سرامیک طرح پارکت با سایز 120×20

سرامیک طرح پارکت در این ابعاد پر طرفدارترین و شبیه ترین سایز سرامیک به پارکت میباشد که با استفاده از طرح های متنوع و رنگ آمیزی مختلف توانسته ایم سلایق مختلف را اغنا بخشیم. از مهم ترین مزیت سرامیک طرح پارکت در مقایسه با پارکت میتوان به نگه داری آسان و قابلیت شستشوی و بدون صدا بودن آن اشاره نمود.

سرامیک طرح پارکت با سایز 120×60

طرح دکوری متفاوت برای کف و دیوار در دو رنگ طوسی و قهوه ای که برای فضاهای مسکونی و اداری و تجاری بسیار مناسب است و برگرفته از چوب بامبو میباشد.

قیمت سرامیک طرح پارکت

سرامیک طرح پارکت بنا به ظرافت طرح و کیفیت جنس قیمت گذاری میشود. قیمت سرامیک های طرح پارکت ایرانی مجموعه تایل بای می از حدود 170 هزار تومان تا 190 هزار تومان بر حسب متر موجود میباشد. کیفیت و ظرافت طرح ها بسیار عالی میباشد و در حد رقابت با برند های خارجی میباشد.
سرامیک های طرح چوب خارجی تایل بای می مربوط به برند سروکوارنتا اسپانیا میشود که قیمت آن بین 330 هزار تومان تا 450 هزار تومان میباشد. مجموعه تایل بای می تولید کننده و پخش کننده محصولات کاشی و سرامیک بین نمایندگان و عاملین فروش است و همواره در صدد جلب رضایت همکاران و مشتریان عزیز میباشیم.

سرامیک طرح پارکت یا سرامیک طرح چوب

سرامیک طرح پارکت از سال 89 مورد توجه تولید کنندگان صنعت کاشی و سرامیک قرار گرفت و روز به روز سعی در تولید سرامیک با شباهت بیشتری به چوب شده است. سرامیک های طرح پارکت در سایز 20 در 120 مطابق با سایز پارکت طراحی و تولید میگردد تا حس پارکت را القا کند. مجموعه تایل بای می به جرعت متنوع ترین سرامیک های طرح پارکت را تولید و توزیع میکند تا بتوانیم سلایق بیشتری را در بر گیریم. حال به مزایا پارکت و سرامیک طرح پارکت میپردازیم.

مزایای پارکت

 • کاملا شبیه چوب
 • عدم لغزندگی
 • نیاز به نگهداری مداوم و پر هزینه
 • نرم تر
 • مقاومت پایین در برابر رطوبت و موریانه
 • جذب آب به نسبت زیاد
 • حفظ گرما و ایجاد دمای متعادل
 • تنوع زیاد
 • قیمت بسیار بالا

مزایای سرامیک طرح پارکت

 • شباهت زیاد به چوب
 • کمی لغزندگی
 • دوام بسیار زیاد و بدون نگهداری خاصی
 • مستحکم تر
 • مقاوت بالا در برابر رطوبت
 • جذب آب بسیار کم
 • دمای آن تابع دمای هوا
 • تنوع به نسبت کم
 • قیمت مناسب تر
طرح چوب جزو یکی از مصالح مصرفی در صنعت ساختمان میباشد که به دلیل زیبایی و ارتباط نزدیک انسان با طبیعت به خصوص با درختان و جنگل ها ، اجزای ساخته شده با چوب یا طرح چوب حس خوبی در مکان مصرفی اعم از سالن ، آشپزخانه ، اتاق خواب و حتی سرویس بهداشتی و یا دفاتر اداری میدهد .

 

کاشی و سرامیک طرح چوب و پارکت از پرفروش ترین کارهای سالهای اخیر میباشد و ما با الهام از چوبهای طبیعی بر آن شدیم تا سرامیک و کاشی طرح پارکت را در طرح ها و رنگهای گوناگون برای شما مشتریان گرامی تولید کنیم . تایل بای می برای بهبود تنوع و کیفیت محصولات سرامیک طرح پارکت اقدام به تولید در کارخانه های مختلفی اعم از کارخانه فخار رفسنجان و آپادانا سرام نموده است.

 

 تمامی طرح ها دارای فیس های مختلف و برگرفته از دل طبیعت میباشد که حس آرامش را القا مینماید . سرامیک طرح چوب در رنگهای کرم ، بژ ، قهوه ای ، طوسی ، دودی ، طبیعی و زیتونی تولید میگردد . محصولات تولیدی طرح پارکت و طرح چوب در این مجموعه از جنس پرسلان بوده که غالبا با چسب مخصوص پرسلان نصب میگردد.

 

بهتر است در فضاهای با نور کم از رنگهای روشن استفاده شود تا از دید کلی فضا را بزرگتر نشان دهد و برای فضاهای با نور زیاد میتوان از رنگهای تیره استفاده شود. معمولا در فضاهای اداری از زنگهای با تم طوسی و یا هم خانواده آن استفاده میگردد البته به دلیل خنثی بوده رنگ طوسی در منزل نیز کاربرد دارد زیرا با طیف وسیعی از رنگهای مختلف ، هارمونی رنگی ایجاد مینماید .

 

یکی از طرح های بروز و پرکاربرد در دیزاین های ایتالیایی ، استفاده طرح چوب و کلکته با هم در سرویس بهداشی و حمام است که با توجه به دارا بودن هردو محصول در کاشی تایل بای می  شما میتوانید طرح ایده آل خود را اجرا نمایید . یکی دیگر از کاربرد های زیاد با هزینه بسیار پایین استفاده در فضاهای بیرونی بخصوص در ویلا و روف گاردن میباشد .

سرامیک طرح چوب دکوراتیو

 

یکی دیگر از مصارف سرامیک های طرح چوب استفاده از آن ها برای فضای دکوراتیو خانه ، فروشگاه و اداره میباشد. سرامیک های دکوراتیو معمولا برای فضای بسیار کوچکی از دیوار استفاده میشود تا جلوه بیشتری را به نمایش بگذارد. سرامیک های 60 در 120 که در قسمت بالا قرار گرفته است از پر فروشترین طرح های دکوراتیو با سبک چوب در مجموعه تایل بای می میباشد.

سرامیک طرح پارکت خارجی

 

تنها سرامیک طرح چوب و پارکت اسپانیایی در ایران متعلق به توسط شرکت سرو کوارنتا میباشد که در کارخانه مرجان به صورت تحت لیسانس تولید میگردد. سرامیک طرح پارکت اسپانیایی سرکوارنتا همراه با تعداد بالای فیس های سرامیک تولید میشود و بدین سبب جزو خاص ترین محصولات سرامیک طرح پارکت خارجی میباشد.کاشی تایل بای می نماینده سروکوارنتا در تهران در بسیاری از پروژه ها سرامیک طرح چوب سروکوارنتا را توصیه کرده که بعد از نصب بازتاب بسیار خوبی از طرف مشتریان عزیز دریافت نموده است.

قیمت سرامیک طرح پارکت درجه یک و معایب سرامیک طرح چوب یا پارکت

سرامیک طرح پارکت تبریز و سرامیک طرح چوب تبریز و قیمت سرامیک طرح چوب یزد

قیمت سرامیک طرح پارکت بدون بند سرامیک طرح پارکت براق

سرامیک طرح پارکت سفید قیمت سرامیک طرح پارکت سال

سرامیک طرح چوب نما سرامیک طرح چوب روشن

سرامیک طرح چوب تبریز قیمت کاشی طرح چوب یزد

سرامیک طرح چوب براق سرامیک طرح چوب پرسلان

قیمت سرامیک طرح چوب ایفا سرام سرامیک طرح پارکت براق

معایب سرامیک طرح پارکت قیمت سرامیک طرح پارکت بدون بند

سرامیک طرح پارکت سفید سرامیک طرح پارکت تبریز

خرید اینترنتی سرامیک طرح پارکت قیمت سرامیک طرح پارکت اصفهان

قیمت سرامیک طرح پارکت درجه یک